reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Dziś od 19 zniżka w smyku na nową "coolową" kolekcję :tak::tak::tak: Już mam zakupki w koszyku, wyczekuję tej 19tej... :-):-)

Na zakupki biedronkowe też jestem przygotowana, tylko ciekawe czy zanim wrócę z pracy to jeszcze będzie to, co chcę kupić... :crazy: Tatuś oczywiście się nie kwapi - bo "jeszcze kupi nie takie"...:angry::angry:

A widziałyście reklamę pieluch dada? Świetna jest!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Nika też się czaję na niektóre rzeczy z Biedronki :) kocyki,te łapcie baletki i koszule..Ale dzisiaj zauważyłam,że koszule to dopiero od 20.05 są więc przyjdzie mi jeszcze poczekać..
Aaaa i jeszcze jakaś gazetka będzie obowiązująca od 23.05 na jakieś rzeczy dla dzieci ale co tam będzie to już nie wiem...
 
bylam teraz w biedronce nie chciały mi pani nic jeszcze sprzedać ale body i reczniczki do kapieli urocze poprostu :)
 
leir też dzisiaj w Biedronce próbowałam z takim samym skutkiem jak Ty :-p Jutro rano odstawie Młodego do przedszkola i lecę po kocyk :tak:
 
mamuski czy te pieluszki dada są godne polecenia?? zastanawiam się nad kupnem jak juz bede w biedronce:-)
Chyba nie ma uniwersalnej odpowiedzi. Wiem, że wielu osobom pasowały, a u nas nie przeszły. Kiedyś kupiłam dla synka pakę, ale to już rozmiar 3 lub 4. Jak przy innych pieluchach mógł siknąć i jakoś to bardziej wsiąkało i nic mu nie przeszkadzało, to w Dadzie nawet jak odrobinę siknął już czuł, że mokro.
Z pieluch niskobudżetowych u nas sprawdziły się babydream z Rossmanna (ale doświadczenie mam z pieluchami też od rozmiaru 3 lub 4), teraz kupiłam malusie na wypróbowanie.
 
reklama
No to chyba czas na aktak Biedronkowy:-D:-DMam zamiar kupić torbę i pieluchy:baffled:
Wczoraj jeszcze kupiliśmy z mężem cienkie bawełniane kaftaniki na allegro. Całe 6.49 za sztukę ;-)Myslę,że się przydadzą
 
Do góry