reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Sporo moich znajomych chwaliło Dada ale u nas się nie sprawdziły. Młody miał wysypkę.

Przyszła torba do wózka. Jestem bardzo zadowolona. Postanowiłam w nią spakować Feliksa bo podobno muszę mieć jednak swoje ciuszki dla Małego.

Komplet na wyjście ze szpitala spakowałam w fotelik tak, żeby K. tylko po niego musiał sięgnąć do szafy.

Dodatkowo dotarł też stanik i jest REWELACJA milutki, mięciutki. Co prawda na styk ale jak uda się karmić to dokupię kolejny!!
 
reklama
Wczoraj zamówiłam łóżeczko a dziś w biedronce upolowałam pościel z kubusiem puchatkiem :-D W przyszły poniedziałek będę polować na dywanik z kubusiem i może na podusię - nawet w sypialni Tymek musi mieć swój dziecięcy kącik :-D
 
My używamy tylko Dady. Z początku kupowałam Pampersy (uczulały), potem BabyDream z Rossmanna (rozmiar 2był super, ale 3 juz mi nie pasował:no: więc przeszliśmy na Dady- według mnie są super (odrobinę mniej chłonne niż oryginalne Pampersy, ale uważam, że i tak się opłaca).
Każde pieluszki moga uczulić, więc póki się nie wypróbuje, jest ryzyko. Ja tym razem kupiłam Dady 1szy rozmiarek:tak:

Ja własnie wróciłam z Biedronki- kupiłam kocyk:tak: Taki kolor jak chciałam (w kolorowe kółeczka). Za tydzień zapoluję na koszule.
 
Ostatnia edycja:
I ja po ataku na Biedronkę.Ale kupiłam mniej niż chciałam.jeden kocyk(niebieski) bo o dziwo,pojechałam do tej która z reguły była dobrze zaopatrzona a nie wszystkie wzory były..Body beżowe na 68(ostatnia sztuka wyciągnięta ze spodu) 1 ręczniczek(one jakieś małe mi się wydawały ehhee..A może to ja mam jakieś spaczone myślenie,że to powinno być większe) no i kapciuchy-baletki :)) jeszcze tą torbę oglądałam i hmmm...Dosyć pojemna się wydaje :) może jeszcze później się przejadę.Do innej.i dokupię inny wzór kocyka :) bo jest meeeega miluśki
 
Naya- ja juz kiedys pisałam o reczniczkach. Dla mnie powinny miec 100cmx100. Mniejsze są niepraktyczne. Dziecko szybko urośnie i takimi 80x80 5miesięcznego juz nie zawiniesz.
 
ja też po wizycie w Biedronce :) kupilam body błękitne z lewkiem i do kąpieli ręczniczek niebieski z lewkiem :)
 
Kocyki z biedronki faktycznie są boskie :-)
Ja kupiłam żółty w rybki ;-) poszłam z samego rana to wszystkie wzory były dostępne.
 
reklama
madzia to mamy podobny gust :-)
Chciałam jakiś taki w neutralnych kolorach bo większość wzorów było różowych albo niebieskich.
 
Do góry