reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Pytanie do dziewczyn, które mają używane wózki.
Myślałyście może o zmianie materacyka na nowy? Kupiłam wózek używany. Chciałam uprac materacyk, ale jest informacja, że nie można go prać. Jaki materacyk kupić ewentualnie? :-)
 
reklama
Pytanie do dziewczyn, które mają używane wózki.
Myślałyście może o zmianie materacyka na nowy? Kupiłam wózek używany. Chciałam uprac materacyk, ale jest informacja, że nie można go prać. Jaki materacyk kupić ewentualnie? :-)

Ja wózek mam nowy, ale też się zastanawiałam, czy dodatkowego materacyka nie kupić. I zastanawiam się nad takim

MATERAC Materacyk do wózka KOŁYSKI pianka GRYKA (3106852146) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

[gryka ponoć dobrze sprawdza się w łóżeczkach, więc do wózka chyba też byłaby dobra]
 
Dziewczyny polecam sprawdzić instrukcję wózka. W moim jest napisane, że nie wolno stosować dodatkowego materacyka!!

Ja swojego materacyka nie prałam bo i tak planuje na niego kłaść ceratko-pieluszkę w razie gdyby coś z pieluszki miało się wydostać.
 
W wózku miałam taki cienki (1-2 cm) materacyk piankowy, a do tego dokupiłam taki gryczany (nie pamiętam 10 lub 20 zł kosztował).

Z synkiem nie miałam sterylizatora, choć on praktycznie od początku na butelce- do 4 miesiąca jadł pół na pół MM i co mi się udało odciągnąć. Butelki itp. gotowałam od czasu do czasu, w między czasie przelewałam wrzątkiem, ale też nie za każdym razem. Brzuszkowych problemów nie było, więc nie pojawiła się potrzeba nabywania sterylizatora.
Koło 3-4 miesiąca jak zaczął namiętnie rączki ćmokać i co tylko było w zasięgu rączek to w ogóle darowałam sobie wyparzanie itp.
 
w temacie materacyków - ja swój wyprałam, wsadziłam do pralki i tyle
ale i tak kładę podkład do przewiania, a na to pieluchę flanelową jako prześcieradełko
tak robiłam z Arturem, więc i teraz tak zamierzam

co do sterylizatora, to mam avent elektryczny - kiedyś sara podawała linka
jest super, bardzo pojemny :-D
 
reklama
Ja też dziś w Biedronce byłam na zakupach, kupiłam body, kocyk, kapcie i taki zestaw koszulka i spodenki ale wzięłam większe na przyszły rok :-) Też poluję na koszulę za tydzień, no i w Lidlu na stanik do karmienia :-)

Sterylizator mam elektroniczny z Tommee Tippee i z tej firmy mam też podgrzewacz, butelki i smoczki ;-)

http://allegro.pl/super-zestaw-tommee-tippee-sterylizator-zobacz-i3218280308.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry