reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

To ja wkleję swoje zdjątko w mojej chuście. Co prawda Marysia w niej jest przodem do świata, a tak nie powinno się nosić, ale to była sytuacja absolutnie wyjątkowa- mały kryzysik na wycieczce do dinoparku i nic innego nie pomagało:-).

P1150485.jpg
 

Załączniki

  • P1150485.jpg
    P1150485.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 53
reklama
anilek może wózek już jest tylko nie dali Ci znać?

Mam taki problem... chciałam kupić profilowaną wanienkę ale z racji tego że szwagierka ma nam dać swoją zwykłą, coś w tym stylu Prima Baby Wanna Wanienka 84cm MEGA PROMOCJA (3243341459) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. postanowiliśmy przyjąć ją bo sporo zaoszczędzimy.

Prawie zawsze będę kąpać dziecko sama więc pomyślałam że może przydałby mi się taki fotelik do kąpania Fotelik kąpielowy foczka do kąpieli noworodka tega (3249987281) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. albo materacyk MATA MATERAC MATERACYK DO KAPIELI + 2GĄBKI GRATIS (3255143811) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co będzie lepsze?
 
Kingusia- ja mam taki leżaczek-foczkę. Ale niestety nasza wanienka jest do niego za mała (bo wanienek sa dwa rozmiary:tak:) I po włożeniu lezaczka do wanienki, nie ma szans, zeby dzieciatko zanurzyć w wodzie :no: Jesli masz tą większa wanienkę, mogę Ci oddać leżaczek- nie jest mi potrzebny. Jakby co, to napisz na prv. Leżaczek jest jak nowy bo go nie uzywałam.
 
Kingusia - ja szczerze bym sobie odpuściła.

1 - kąpiel trwa króciutko, tylko przygotowań jest sporo i potem sprzątania.
2 - gąbka naciąga, potem długo schnie - a bakterie się mnożą (słowa położnej na sr - jak dla mnie logiczne)
3 - widziałam te foteliki w użyciu i jakoś do mnie osobiście nie przemawiały. Musisz coś na nie położyć, bo dziecko będzie się ocierać. A znów jak coś położysz (np. pieluszkę tetrową), to może zjeżdżać. Po za tym jak będziesz chciała umyć plecki to i tak musisz dziecko sobie na rękę przełożyć (i tylko fotelik będzie Ci zawadzał w wanience).

Jak będziesz sama kąpać to po prostu sobie wszystko blisko ułożysz, dziecko ręką podeprzesz, potem szybciutko w ręczniczek i po kąpieli. Ja tak planuję robić. Na sr pokazywali jak kąpać i faktycznie to nie wyglądało tak trudno (choć lalka to nie dziecko).
 
Dmuchawcu to mi teraz dałaś zagadkę jaka jest ta wanienka którą dostaniemy :-p myślę że chyba to jest taka większa ale pewności nie mam. Jakich musi być wymiarów żeby ten leżaczek się mieścił?
 
ja mam najzwyklejszą wanienkę (bez odpływu wody) tylko mam większą bo są 80 i 100 cm chyba, piankę mam ale tylko na pierwsze tygodnie bo lepiej mi się będzie kąpać zanim wrócę do wprawy :sorry::sorry: po ok miesiącu wyrzucimy piankę bo
1. będzie już brzydki ( nigdy nie idzie wykręcić dokładnie z wody) i się robi taki blee.
2. dziecię będzie już większe,
3. mnie już lepiej będzie go chwycić i wprawa przyjdzie

przy Wojtku nie umiałam długo dojść jak chwycić małego dobrze więc nam się przydała ta pianka
 
Kingusia ja mam taki fotelik pierwszą kąpiel kąpałam bez niego ale Daria jest taka malutka i ciałko w kąpieli śliskie było mi zle ja trzymać do drugiej kąpieli dąlam ten fotelik na to pieluszkę i jest spoko oparłam sobie dziecko na nim dupka zawsze jest mi lżej a wanienke mam tą mniejsza i fotelik spokojnie wchodzi nalałam więcej wody tak że brzuszek był cały zakryty wiesz dużo nie kosztuje a sama sama sie przekonasz jak c będzie łatwiej i wygodniej
 
My musieliśmy kupic tą mniejsza wanienkę, żeby się miesciła do brodzika prysznicowego i nas naprawde ten fotelik się nei sprawdził. Kingusia, mnie na serio jest niepotrzebny i chętnie oddam:tak:
 
reklama
KIngusia ja mam gąbkę i mam plan taki jak asiulka :tak: chyba, że będę z ondy korzystać to będzie tak jakby z tej foczki. tak czy tak podpórkę jakąś będę miała na pewno :tak:
 
Do góry