reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
bardzo fajny wózek, jednak ja zostanę przy swoim jane twin two, bo z dwójka maluchów łatwiej tak sie przemieszczać choć starsza córka ma dwa latka i więcej już chodzi na nóżkach ale jednak jak sie zmeczy lubi posiedziec w wózku.

a ramke mam podobna z córci raczka i nóżka odcisnieta a teraz musze kupic synkowi;-) super pamiątka.
 
Agawar świetna ta ramka:tak: Długo zastanawiałam się co mogę kupić na dzień ojca i wybacz, ale pożyczę od Ciebie pomysł ;-)
 
Ja kupiłam tą ramkę już dawno,a le dopiero teraz odbijaliśmy nóżkę i rączkę, niestety glina sie skurczyła i teraz nieładnie to wygląda, no i wypada, musze to czyms przykleic od spodu, bo póki co to leży, bo nie mogę postawic:baffled:
 
mamusie moje drogie...co raz blizej zmiany fotelika na 9-25kg....my juz z mężowym obadalismy sprawe chodzilismy po sklepach rozmawialismy z właścielem Olsztynskiego bobasa,bo na poczatku chcielismy fotelik taki rmera za 9stówek,ale okazalo się że leży on na tej samej półce co foteliki za 300-400zł :szok: i powiedział nam Pan że nie ma sensu przepłacac i pokazał nam dobry fotelik za bardzo dobrą cene,dodatkowo ten fotelik otrzymał laur konsumenta no i bardzo powaznie myslimy nad kupnem właśnie takiego:
2009 CONECO ZENITH SEA wysyłka GRATIS (658293911) - Aukcje internetowe Allegro
a jak u was ma sie sprawaz fotelikami?
 
reklama
Do góry