reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
o jaką czapeczke Ci chodzi??jak bedzie to kupie Ci i wysle
Madzienko taka czapeczka i rękawiczki

*H&M NOWY* Komplecik z Pomponem Błękit 74/80 (788186507) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
i do tego ten szalik
*H&M NOWY* Szalik na POLARKU BŁĘKITNY (796081564) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Jejku byłabym Ci bardzo wdzieczna za sprawdzenie czy są juz w H&M, ale z wysłaniem nie chce robić ci kłopotu :tak:
 

Agacia
nie wiem czy to zalezy od H&Mu ale one sa w Lublinie juz dawno, w Warszawie też..jesli tylko chcesz nie ma sprawy moge Ci kupić i wysłać...oczywiscie jesli u nas jeszcze beda bo niestety mamy tylko jeden H&M

Tylko jaki rozmiar czapeczki interesuje Cie...ja kupilam wczesniej 74/80 ale musialam wymienic na 62/68 bo tamta byla za duza
 
Agacia nie wiem czy to zalezy od H&Mu ale one sa w Lublinie juz dawno, w Warszawie też..jesli tylko chcesz nie ma sprawy moge Ci kupić i wysłać...oczywiscie jesli u nas jeszcze beda bo niestety mamy tylko jeden H&M

Tylko jaki rozmiar czapeczki interesuje Cie...ja kupilam wczesniej 74/80 ale musialam wymienic na 62/68 bo tamta byla za duza
A ile cm ma Julka główkę ?
 
28 wrzesnia miala 44cm....
ale ta wieksza nie tyle jest szersza co głębsza...jeśli można to tak określić...Juli zakrywalam całą głowe i pół twarzy:-D:-D:-D:-D
Mati w czerwcu miał 43 cm :dry:, jutro go zmierze i jak nie bedzie to kłopot to baaaardzo proszęęęę o pomoc ... i kupno :sorry2:, oczywiście jezeli to nie kłopot :baffled:
Kurde trochę mi głupio tak Cię obarczac tym !
 
Mati w czerwcu miał 43 cm :dry:, jutro go zmierze i jak nie bedzie to kłopot to baaaardzo proszęęęę o pomoc ... i kupno :sorry2:, oczywiście jezeli to nie kłopot :baffled:
Kurde trochę mi głupio tak Cię obarczac tym !

Oj daj spokoj, moze jutro Jula bedzie w miare znosna to podjade i zobacze czy u nas sa-to zaden klopot:tak::tak: tylko napisz mi jaki rozmiar
 
reklama
Do góry