reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

No bez mierzenia tez bym nie kupila.My mamy paseczek(jak widac na tamtym bucie co dalam link) ale jest z tym problem bo tyle co sie namierzylismy to tylko ten pasowal.Victor ma jeszcze duze znamie i musze patrzec co by but go tam nie obcieral:no:
 
reklama
my jeszcze sandalkow nie mamy ale buciki lekko odkryte ... na sandalki jeszcze chwike poczekamy i raczej bede chcaial ze sztywna pieta ...
 
Ja kupilam juz Majce takie same jak zeszlego roku, bo sie sprawdzily. Z Bartka z zaslonietym przodem dla bezpieczenstwa jej palcow :laugh2::laugh2:Cena w sklepie ponad 130 zl a okazalo sie ze kosztuja 99 zl.
 
A te co Majcikowi kupilismy to waskie dosyc sa bo ona ma szczupla ta nozke i jak w zeszlym roku sie sprawdzily to nie mam ochoty lazic po sklepach i szukac cos innego.
 
W zeszlym roku mielismy 2 pary sandalkow.Jedne odkryte,usztywniona pieta a drugie przod zakryty i tez sztywna pieta.
 
Kupilam sobie w koncu stork kapielowy.Zastanawialam sie dlugo i stanelo na takini (bluzka i maktki)aby ukryc moj brzuch.Mialam go wczoraj na basenie co by zobaczyc jak sie zachowuje i jestem zadowolona.Oczywiscie na mokro traci swoje wlasniwosci ukrywajace bo przylepia sie do ciala ale szybko schnie i mimo wszystko wyglada o niebo lepiej jak jednoczesciowy.Marzy mi sie 2 czesciowy ale jak wywale brzuch na wierzch to nikt na plazy nie zostanie:crazy:
 
reklama
Do góry