reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Józwa bardzo bardzo mi przykro :-( Odpocznij teraz... ważne, że walka trwa, że to jeszcze nie wszystko co mamy do powiedzenia

Dziewczyny w Gamecie na zielonej karcie zaznacza się m.in wizytę u anastezjologa i psychologa. Mnie w rejestracji też chcieli umawiać do psychologa bo ponoć mamy takie prawo, ale z mężem zrezygnowaliśmy. Bałam się, że z takiej wizyty wyjdę zaryczana bo ja niestety szybko się wzruszam :zawstydzona/y:
 
Ja też nie skorzystałam z wizyty u psychologa. Raz, że nie miałam czasu, a po drugie już nie mam ochoty nieustannie walkowac tego przykrego tematu. Rodzinie się nie zwierzam a obcej osobie będę:)
Jozwa..baaaardzo mni przykro:( wiem, co czujesz. ..przechodziłam przez to 3 razy...3 rozczarowania, żal. .. Pozdrawiam Cię cieplutko; * daj znać jak odezwie się dr
 
Hej Dziewczyny.
Jestem nowa na forum, a trafiłam tu przypadkiem kiedy szukałam informacji na temat rządowego programu. W temacie in vitro jestem zielona mimo, iż to jedyny sposób abyśmy doczekali się dzidzi.
16 grudnia mieliśmy wizytę kwalifikacyjną w Gamecie Gdynia u dr. Śl. Przyczyną naszych niepowodzeń jest bardzo słaba armia mojego m. Jeśli chodzi o mnie to niby wszystko ok (AMH 7,17 a FSH 6,16). Z kwalifikacją wydawało się że pójdzie szybko i sprawnie ale o tym czy się zakwalifikowaliśmy dowiedzieliśmy się dopiero wczoraj i to nie od lekarza :/ Nasz nr na liście to 445...
Teraz pozostaje czekać. Lekarz mówił że może maj lub nawet lipiec...
Mam nadzieję, że dzięki Wam obeznam się w temacie zanim nadejdzie nasza kolej ;)
 
Jóźwa, bardzo mi przykro.Trzymaj się, musisz być dzielna !

A ja zmieniłam realizatora programu. Złożyłam dziś rezygnacje w Gamecie i teraz będę czekać kiedy przepiszą mnie do Invicty. Jak już tak się stanie to zaczynam "zabawę"Juz mam brać od poniedziałku antyki wiec jak przyjdę za jakieś 3 tyg to zacznę analogi ;-) Dobra wiadomość dla dziewczyn z Gamety- jedna w kolejce mniej ;-)
 
Kotuska w takim razie witamy kolejną koleżankę w Invikcie :-)

Magda witaj, pytaj chętnie pomożemy :tak: Niektóre z dziewczyn są istną kopalnią wiedzy więc warto korzystać z porad doświadczonych koleżanek.
 
Ostatnia edycja:
DW87, czemu odważna? ja sie w Gamecie lecze juz długo, miałam 3 IUI , potem ICSI, i na koniec jeszcze Dr. Śl. dał mi jasno do zrozumienia ze moze bym zmieniła klinikę. Wtedy zmieniłam lekarza co prawda , ale jak teraz to sobie tak do kupy pozbierałam to doszłam do wniosku że czas na zmianę. Nie wiem czy dobrą czy nie. Ale jak to sie mówi kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.... ;-)

Kasik, dzięki ;-)
 
DW87, doktor napisał, żeby odstawić leki i umówić się na wizytę za 2-3 tyg. Pewnie będę już po @. Umówiłam się na 06.02, bo tydzień wcześniej jesteśmy na nartach. Nie mam pojęcia co planuje dr, on sam pewnie jeszcze nie wie. W sumie, to zastanawiam się, czy w ogóle w tych tłumach kobitek mnie kojarzy. I czy coś sobie zapisał w kartotece/kompie po moim smsie. Ostatecznie nie rozmawiałam z nim.
 
reklama
Różne chodzą pogłoski o invicie dlatego może ostatnio jest takie spore "parcie" na gamete? Ale 3mam kciuki aby Ci się ten wybór poszczescil:) tym bardziej, że nie czulas się ostatnio komfortowo w gamecie
 
Do góry