reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Genna za dużo masz na głowie jak na jedną ciężarówkę - dbaj o siebie :tak:

Co do 'omega med optima forte' to aż 3 tablety do łykania codziennie :confused::szok:, opakowanie jak rozumiem wystarcza tylko na miesiąc a w składzie są wyłącznie kwasy (foliowy + DHEA), wit. D, Jod, żelazo.... hmmm - wydaje mi się że korzystniej (mniej tabletek do łykania i więcej witaminek) ma ten Pharmaton + 1 tab DHEA jak ktoś chce więcej 'kwasów' ;-) ...
 
reklama
Dziewczyny podpowiedzcie mi jaki koenzymQ10 mam kupić, chodzi mi dokładnie o firmę. Sprawdzałam w necie i są różnych firm i w różnych dawkach. Czy macie może jakiś sprawdzony? bo nie chcę kupować jakiegoś badziewia.

I jeszcze jedno czy któraś z Was może stosowała DHEA z firmy PURITAN'S PRIDE /100mg 60 kaps/ nie orientujecie się czy skład jest podobny do DHEA elijot?
 
Ostatnia edycja:
Genna przegapilam Twoj post na telefonie. Kurcze to masz teraz sporo na glowie. Klaczki juz chyba Cie tak nie mecza skoro pracujesz? Szybkiego powrotu do zdrowia dla mamy :)

nika ja bralam ten: 60 kaps koenzym Q10 300 mg eliksir młodośc zdrowie (4590316622) - m.allegro.pl Co do dhea to mi doktorek polecal dhea eljot lub biosteron. Firmie o ktora pytasz nie ufam, bralam ich wit D3 przez 2 miesiace i po wynikach okazalo sie, ze nie zadzialala a jak kupilam z innej firmy to zadzialala.
 
Ostatnia edycja:
Kasik, ja właśnie zamówiłam wit D z PURITAN'S PRIDE :baffled: kurcze szkoda że wcześniej nie podpytałam. No coż pozostaje mi tylko mieć nadzieję że na mnie zadziała :blink: zobaczymy po miesiącu stosowania.
 
Madziula wiem ja też brałam lutkę od punkcji. Koleżanki miały z większym progesteronem teraz mają dzieciaczki i tez nie wiem o co chodzi z tym. Niby endo twarde się robi czy coś ale trzeba być dobrej myśli tego musimy się trzymać
 
Kasik, Infinity mam pytanko o krem na rozstępy z Rossmana. Niektóre kobietki na stronie sroki pisały że ma strasznie drażniący zapach. Wam nie przeszkadza ten zapach? Ponoć zapach wzmaga się po zastosowaniu na skórę. Tak ostatnio się zbieram do zakupu tego kremu i w sob w końcu chciałam zrealizować plany.

Co do witaminek w czasie ciąży to ja nie biorę nic takiego. Niektórzy lekarze i pielęgniarki/położne mówią że witaminy są na talerzu i w sumie tej zasady się trzymam. Stwierdziłam że jakby co to mój dr włączy mi coś i w sumie tak się stało bo przepisał mi żelazo, ale postaram się też uzupełnić żelazo sokiem z buraków i zieloną pietruszką. Dla mnie im więcej tabletek tym większe obciążenie żołądka który i tak jest słaby


Kwiatuszek ale dobre wieści. Trzymam kciuki by maluszek został już z Tobą :tak:
 
Ostatnia edycja:
Kasik, mi lekarka kazała przestac brac wit. D w I trymestrze. Podobno jest szkodnliwa i zaczyna się ją brac dopiero od II trymestru.Na necie tez o tym czytałam, że tak jest.
 
reklama
Kotuska dawalam mojemu doktorkowi spis lekow, ktore biore i nic nie mowil, zeby odstawic. A estrofem odstawilas?

Smerfeta a prewenitu nie bierzesz?

Kurcze dziewczyny moze jeszcze czegos nie powinnam brac? Biore kwas foliowy 5 mg, acesac 50 mg, chela mag b6, prewenit intensiv, wit D3. Poza tym luteine, clexane i estrofem.
 
Do góry