reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Tak sobie mysle, ze skoro biore wit D3 juz od listopada to chyba nie zaszkodzila mojemu kropkowi. Moze inaczej byloby gdybym zaczela brac dopiero od stymulacji. W poniedzialek zapytam tez immunolog co ona o tym sadzi.
 
Nie orientujecie się czy jeśli teraz zacznę brać DHEA, witd3 i koenzym Q10 to czy będzie to miało wplyw na wyniki badań immunologicznych? chce aby wyniki były wiarygodne, a nie wiem czy te suplementy mogą zafałszować wyniki.
 
nika skoro zamierzasz brac suplementy dluzszy czas to w wynikach bedzie widac czy leki dzialaja. Oczywiscie zalezy o jakich wynikach mowisz bo na przeciwciala, bialka i subpopulacje na pewno nie wplyna.
 
Smerfeta az poszlam do lazienki powachac balsam z rossmana bo do tej pory nie czulam w ogole zapachu, czyli musial byc albo przyjemny albo bezzapachowy. Moim zdaniem jest ok, lekko mleczny, delikatny. Jedyny mankament to to, ze ciezko sie rozsmarowuje ale nadmiar szybko sie wchlania wiec jest ok :) Moze od czasu testu sroki zmienili zapach. Mam tez oliwke ale jeszcze nie uzywalam.
 
WRZESIEŃ:

12.09.2014 Magda, USG połówkowe

13.09.2014 Kasik81 transfer
15.09.2014 Milena wizyta u gina prowadzącego
15.09.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.09.2014 Kotuska wizyta
15.09.2014 Syllka wizyta u gina prowadzącego
15.09.2014 Anulla wizyta
15.09.2014 Marikka transfer
16.09.2014 Anuszka wizyta
16.09.2014 Madziula87 wysoka beta
18.09.2014 Natanka wizyta pęcherzykowa
18.09.2014 Hania wizyta
22.09.2014 Milena prenatalne USG
22.09.2014 Magda wizyta u gina prowadzącego
24.09.2014 Smerfeta badania prenatalne
25.09.2014 Kasik prenatalne
26.09.2014 Magda, echo serca
30.09.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego


PAŹDZIERNIK:
01.10.2014 Montana wizyta w klinice
04.10.2014 Jazzabell badania prenatalne
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry ;)

Hania, powodzenia na wizycie i cudownych widoków ;)

Ja na 8:00 mam USG ale dr zawsze się spóźnia więc zapewne bliżej 9 ;)
Oby było wszystko dobrze bo jakiś stres mnie ogarnia... i żeby Zosia faktycznie była Zosią hihihi ;)

Miłego dnia kobietki.
 
Magda, powodzenia na wizycie;) no z ta płcią to często jaja wychodzą;-)a tam najwyżej zmienisz na Zosiek:-D
Hania, trzymam kciuki żeby na wizycie wszystko było ok, żebyś mogła się wreszcie uspokoić:tak:i spokojnie cieszyć się ciążą
 
reklama
Do góry