reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
kwiatuszek przykro mi :(

Anulla to ja moze czegos nie doczytalam w wytycznych. Moim zdaniem najwazniejsze jest zeby zawsze robic badanie o podobnej porze i zawsze tak samo (z lekami lub bez). Ja chyba robilam przed wzieciem lekow.
 
Kwiatuszku tak bardzo mi przykro. Ale trzeba walczyc. Macie jakies mrozaczki? Jesli nie to i tak przeciez macie jeszcze w opcjach kolejne podejscia.
Mi pomaga mysl, ze jesli moj kropek postanowi odejsc to tylko po to aby zrobic miejsce rodzenstwu, ktore kiedys na pewno bede mogla usciskac w ramionach.

Kasik, Kotuska - na zaleceniach najpierw od O.S., a potem tez od dr G. mam napisane: leki przyjmowac co 8 godzin. Badania weryfikacyjne wykonac po 4 godzinach od porannej dawki lekow. Ale chyba zrobie tak ze nastawie budzik powiedzmy na 5 i postaram sie wykonac badania o 8 i tylko troche spoznie sie do pracy. Eh czekam na doktorka. Czemu jeszcze nie dzwoni?
 
Kasik, ja zawsze myślałam ja Ty. Ale każdy lekarz mówi coś innego i ja już zgłupiałam. Sama nie wiem jak powinno być. A leki biorę regularnie, bo nie wiadomo jaki to ma wpływ.
kwiatuszek, przykro mi, przebolej to i walcz dalej :-(
 
Dzwonił doktorek. Mimo mojego pesymizmu wg niego wszystko jest w porządku. Powiedział, że oczywiście beta 13 to nie jest 20, 30 albo 50 ale nie pora się teraz załamywać. Nie zmienia dawkowania leków, bo reszta wyników jest super i każe po prostu zrobić kolejną weryfikację za 3 dni czyli w 10dpt.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny orientujecie się czy badania: poziom wit.D i ANA1,kreatyniana i białko z elektrofrezą robi się na czczo?
Udało mi się umówić wizytę u immunologa w Krakowie na 29.09 i mam zrobić przed wizyta te badania. Mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać na wyniki.

Kwiatuszeq20 przykro mi żę się nie udało :(
Marikka dla Ciebie kciuki za ladny przyrost bety.
 
reklama
WRZESIEŃ:

24.09.2014 Anulla wizyta serduszkowa
24.09.2014 Smerfeta badania prenatalne
25.09.2014 Kasik prenatalne
25.09.2014 Marikka III weryfikacja
26.09.2014 Magda, echo serca
29.09.2014 Nika wizyta u immunologa
30.09.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego
30.09.2014 Medalikara wizyta u gina prowadzącego


PAŹDZIERNIK:
01.10.2014 Montana wizyta w klinice USG połówkowe
02.10.2014 Kotuska USG prenatalne
03.10.2014 Olusia badania prenatalne
03.10.2014 Madziula 87 wizyta przed crio
04.10.2014 Jazzabell badania prenatalne
08.10.2014 Medalikara prenatalne
08.10.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta
15.10.2014 Agaawa USG połówkowe
23.10.2014 Madziulka Rz wizyta u immunologa
27.10.2014 Syllka badania prenatalne


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry