reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Tola... ja pilam Inofem 2 saszetki dziennie.... i pilam do zrobienia pozytywnej bety... i pilam przed stymulacja i w trakcie.... mozesz pic to tobie nie zaskodzi... :tak:
 
reklama
Madziu zmień mi wizytke z 9.10 na 14.10. Dziewczyny ja mam chyba jakieś wodobrzusze :) tak mnie wysadzilo ze śmieje sie sama z siebie :) fakt ze apetyt teraz mi dopisuje ale brzuch to mam jak w 5 miesiącu.
 
cześć wpadłam się przywitać :)widzę ,że dziewuszek przybędzie gratuluję dziewczyny jak będę miała więcej czasu to doczytam wasze posty:tak:
Ja miałam ostatnio przykre wydarzenie bo zmarł mój dziadek,potrącił go samochód i tak się męczył przez miesiąc ,musiałam poprosić o urlop i jechać na pogrzeb do wrocławia :-(
 
Witam dziewczynki, miałam napisać prosto po wizycie u immunologa w poniedziałek,ale wróciłam taka zmęczona, że marzyłam tylko o łóżku a wczoraj po pracy śmignęłam prosto na zakupy i tak minęły 4 godziny łażenia po sklepach, że jak wróciłam do domu to prawie nogi za sobą ciągnęłam.
Dzisiaj nadrobiłam zaległości w czytaniu forum, trochę czytania miałam :)
Marikka przykro mi że się nie udało. Teraz mobilizuj siły do crio :)
Nika2000 śliczny synek. Gratulacje!
Infinity ładne zdjęcie córci. Może i ja kiedyś też się doczekam takiego skarabka :)
Madziula87 dobrze ze z Twoją siostrą już lepiej.
Smerfeta świetna fotka maleństwa, nosek zadarty faktycznie :)
DW87 trzymam kciuki za pozytywna bete.
Kasik dobrze plamienia już ustały.Niech maluch rośnie zdrowo.
Medalikara gratuluję córeczki :)
Montana a Ty jednak córcię będziesz miała.Pewnie duże zaskoczenie było, że jednak babeczka.
KasiaMakaronik przykro mi z powodu dziadzia.:( Tule.
 
W poniedziałek miałam wizytę u immunologa. Badania ANA1 wyszły u mnie ujemne i lekarz stwierdził, że jeśli nie ma dodatniego to nie ma tu problemu po stronie immunologii. Orientujecie się czy możliwe jest że jeśli ANA1 wyszły ujemne to np. nie mam komórek NK?? Zapomniałam się o to zapytać. Zlecił mi jeszcze jakieś dodatkowe badania na jakieś tam inne choróbska i czekam kiedy będą wyniki. Czyli jeśli faktycznie nie ma problemu w immunologii to problem leży tylko po stronie moich jajcorów, które odmawiają już posłuszeństwa i są cholernie leniwe :wściekła/y:
 
reklama
Kasik a badania NK mogę zrobic sobie prywatnie czy musze mieć skierowanie na badania od immunologa. Bo nie będę specjalnie do Krakowa jechać po skierowanie, no chyba że trzeba będzie.
 
Do góry