reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Kotuska czekam na relację z Twojej wizyty, czy lekarz dał Ci jakieś wyniki, mówił coś? Czy tak jak u mnie niewiele i nic oprócz kilku zdjęć i skierowań nic nie dostałam.

Anulla wizyta tuż, tuż, trzymam kciuki :-)
 
Kristin@ nie martw się na zapas. Może się zdarzyć że wszystkie pęcherzyki ładnie wyrosną i będą dobre. Ja przy pierwszym podejściu miałam 6 pęcherzyków z tego co pobrali to 3 komórki były i 2 się zapłodniły. Więc głowa do góry :) ważne aby jakościowo były dobre.

MadziulkaRz dobrze że już jesteś w Novum i spokojnie może uda się jeszcze w tym roku do programu podejść.
 
Kasik, Dziewczyny,
byłam na prenatalnych. W sumie to niewiele sie dowiedziałam. Przeziernosc niby ok 2,16 mm.Kropek ma 6,5 cm.Serce bije 171 uderzeń.
Po przycisnieciu lekarza powiedział ze po jego wyliczeniu to po usg ryzyko spadło u nas z 1:600 ( wyjsciowe z usg prawidłowego ) do 1:1100 czyli dobrze. Ale oczywiscie trzeba czekac na wyniki z krwi.
Kasik odnośnie wolnego HCG to powiedział że wynik powyżej 6 MOM zwiększa ryzyko choroby dziecka do 1:200.
wklejam fote mojego kropka ( płec dalej nie znana) - dziecko chyba się modli ;-)

edit: wyniki z krwii
PAPP-A- 9,93 IU/I
fHCG- 16,08 IU/I

Kasik jak to sie ma do Twoich wyników ?
Infinity a jak do Twoich ?
Wyczytałam że jest ok jak Papp jest wysoki a HCG niskie.
 

Załączniki

  • IMG_5539.jpg
    IMG_5539.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
Kotuska gratulacje i kciuki za dobre wyniki z krwi :tak:

Kasik normy MOM nic ci nie powiedzą bo wyniki z laboratorium są w innych jednostkach i dopiero lekarz przelicza na nie ... te wartości pewnie tak jak ja poznasz na konsultacji -dlatego samodzielna interpretacja wyników krwi jest praktycznie niemożliwa, można jedynie mniej więcej się zorientować porównując do wartości wzorcowych.
 
Dziewczyny a ja polozylam sie na chwile o 15 a tu juz po 18 i teraz wstalam i jestem rozespana... jak ja bede spala w nocy...ehe he
confused.gif.pagespeed.ce.czZnOsaR0l.gif
musze cos zjesc bo malo jadlam...

Dziewczyny ja mam jutro USG i mam wielkiego stresa.... trzymajcie kciuki !!


kotuska gratuluje udanej wizyty i slicznego kropusia.. jaki juz duzy.... :tak: i trzymam kciuki za dobre wyniki krwi !

Anulla czekam na relacje od ciebie :-)
 
reklama
Olusia ja codziennie śpię po 2-3 godz w ciągu dnia i nie mam problemów że spaniem w nocy :)
Ja też jutro usg a za tydzień wyniki łączne z krwią. O której masz usg? Ja o 14.20. Też się stresuję. Obie mamy dwa razy więcej do oglądania :)
 
Do góry