reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dzięki dziewczyny. W zeszłym roku próbowałam zarejestrować się do Invicty na badania genetyczne przez NFZ, ale bez szans, udało mi się tylko na Dębinkach w Gdańsku, ale straszliwie długo trwają przerwy między badaniami, odbiorem wyników, terminem kolejnej wizyty, itd. Trudno... Zapytam następnym razem genetyka, u którego byliśmy już 2 razy (prof Limon), czy diagnostykę przedimplantacyjną mogą mi również zlecić na NFZ, zważywszy na nasze wyniki.
 
reklama
witam Kobietki.... można mnie wykreślić z Kalendarza - muszę odpocząć od tego wszystkiego... zła passa trwa.... robiłam betę w 6 dpt (wiem... za szybko - ale już coś mogło pokazać) - wynik 0,77 miu/ml ...wczoraj 8 dpt beta spadła do 0,29 miu/ml :sad:...więc to kolejna porażka :-( mam dosyć póki co.... pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie!


Madziula_87 - przykro mi Kochana. Odpocznij sobie, ile potrzebujesz i .... wracaj do walki z nowymi siłami.
 
Witajcie.
Okazało się, że oboje z mężem jesteśmy nosicielami genu mukowiscydozy, czy ktoś się orientuje, czy samo nosicielstwo (nie choroba) wpływa na bezpłodność?

Ja niestety się nie orientuję, ale chyba nie wpływa. Może tylko przenieść się na dziecko i to ono może chorować. Wtedy chyba trzeba by było zrobić PDG, żeby uniknąć tego.
 
Karusia28 - Kochana, nie liczy się ilość a jakość. W końcu do naszego małego cudu jest potrzebny tylko 1 zarodek i oby , któryś z tych dwóch był TYM JEDYNYM :)

agulla - jak u Ciebie?



Jutro trzymamy kciuki za made:) i mnie :tak:


Kalendarz



MARZEC

05 - mada:) - wizyta ustalająca nowy plan działania
05 - Hess - początek stymulacji


06 - DW87 - I wysoka beta!
06 - KATE23 - I wysoka beta!
07 - Karusia28 - udany transfer
07 - osa87 - podglądanie kurnika
16 - EwciaK30 - kolejne podglądanie maluszka
19 - niebajka - wizyta przed stymulacją
21 lub 28 - Olusia7982 - rozpakowuje się
 
Ostatnia edycja:
Madziula przykro mi [emoji17] teraz odpocznij sobie, naładuj baterie i wracaj walczyć dalej ,bo przeciez w koncu musi zaświecić slonce i dla nas[emoji6] ja w to głęboko wierze ,ściskam mocno [emoji8]
Karusia z miła chęcią powtórzę to co piszą dziewczyny ,a mianowicie liczy sie jakość a nie ilośc [emoji6] trzeba myślec pozytywnie trzymam kciuki za dobre wiesci &&&

A ja ładuje akumulatory do dalszego działania [emoji3] troszkę zajęłam sie doprowadzeniem sie do ludzkiego wyglądu hehe ,wiec jest aerobik i zumba .Teraz czuje ,ze żyje !
My w dalszym ciagu czekamy na tel z Invicty ,ale nadal nic . Jutro chyba zadzwonie znowu moze cos bedzie juz wiadomo.
 
reklama
Hess! Trzymam za Ciebie kciuki i za całą stymulacje:-)

Ja dzisiaj wróciłam w końcu do domu, zwolnienie lekarskie na miesiąc. Co ja będę robić przez ten czas?:zawstydzona/y:
 
Do góry