reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Wiem wiem dziewczęta, że lutke bierze się parę dni przed transferem ;-) w końcu
już 7 transferów za mną :-(
Hess, od jutra kciuki również za Ciebie trzymamy :-)
 
reklama
Hej,odsprzedam duphaston,1 pełne opak.,w innych po 8 i 5 tabletek, ważne do 07.2018.
Luteina-1 pełne opak.-30 tabl.,drugie 14 tabl.,ważne do 09.2015
Marvelon-1 opak.-21 tabl.,ważne do 10.2016.
Piroxican Jelfa-19 tabl.,do11.2015.
 
HESS! To jest Twój dzień! Na pełnym relaksie - aby kropek wiedział, że to jego dom, pełen miłości, spokoju i radości! Czekamy na informacje po:-)
 
Niebajka, zawsze mialam lutke. Raz nawet zastrzyki dodatkowo prolutex. Były drogie ale podobno skuteczne. Mam nadzieję, że to będzie również i mój szczęśliwy transfer :-) Jak się czujesz?

Hess, daj znać jak będziesz po! Trzymam kciuki :-D
 
Dw nie biore innej opcji pod uwagę :) Tym razem musi sie udac!
Zaraz poczytam o tym prolutexie:) ale to juz po transferze bralas?

Hess! Myslami z Tobą!

Czuje sie ok, dziekuje:) brzuch pobolewa delikatnie, jakby @ miala przyjsc za pare dni. Dzisiaj nie zarejestrowałam zadnego skurczu, wlasciwie to nic sie nie dzieje. Nawet nospy nie bralam.
 
reklama
Do góry