reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Madziula swietnie ,niech skarbek rośnie i rośnie [emoji4]
Bernadetta jeszcze chwilka i kropek bedzie z tobą [emoji3]
Kate zrelaksuj sie w tym czasie . Sama niedawno stresowałam sie ,bo co chwile było "cos " , az w koncu odpuściłam wszystko i zostawiłam losowi , no i proszę w koncu mamy z górki [emoji4] wiem ,ze presja czasu daje sie we znaki ,ale bedzie dobrze zobaczysz [emoji6]
 
Cześć dziewczyny! i ja wpadłam zobaczyć co u Was (głównie co u Hess, bo trzymam za Ciebie mamuśka kciuki od kiedy wiem, że wpadłaś :D )
Super, że dalej walczycie i wykorzystujecie ostatnie momenty programu. Ja pamiętam, jak w zeszłym roku (5? 6.04?) zobaczyłam dwie kreski na teście, a teraz mam najpiękniejszy skarb przy sobie :) Trzymam kciuki, żeby każdej się udało do końca czerwca, aby ciąże były spokojne, a poród bezbolesny (a jak coś, to nie żałujcie sobie przeciwbólowych na oddziale położniczym ;) ). Całuję!
 
OlaSzy - super, że wpadłaś do nas :) Tutaj coraz więcej ciąż, jeszcze trochę i przerobimy wątek na ciążowy :).
U mnie wszystko ok, ciąża przebiega spokojnie. W poniedziałek mam usg, więc zobaczę bobaska. Na 70% chłopak, więc może jutro już będzie wiadomo na 100% :).

A jak się chowa Twoje maleństwo?
 
Odpukać - jak na razie wszystko dobrze :) Miałyśmy epizod z kolkami - męczyły chyba z 2 tygodnie, ale znalazłyśmy metody, które przyniosły ulgę (i małej i nam). Ogólnie z dnia na dzień robi się coraz większa, silniejsza, ah.. zobaczysz! Niby 4 miesiące, a jakby zupełnie inne dziecko, cały czas się uśmiecha, śmieje się z nami, jest ciekawa świata i.. lubi spać :))

Hess, cieszę się że u Ciebie wszystko dobrze. Już niebawem półmetek :) Zaczęłaś przygotowywać wyprawkę? :D ja zaczęłam gdzieś w okolicach 5-6 miesiąca, ale szkoda tracić promocje w sklepach, bo dzieci tak szybko wyrastają z ubranek, że my już kończymy 68 cm ;)
 
Uuu, no mamy już łóżeczko i wanienke oraz pojedyncze ciuszki. Od koleżanki mam kocyk, szczotkę do włosów i inne drobiazgi. Ale myślę, że po usg połówkowym (27.04) zaczniemy robić wyprawkę. Acha, wózek dostaniemy od mojego brata ciotecznego.

Fajnie, że Mała zdrowo się chowa. Teraz już jest taka kontaktowa. Zaraz będziesz kupować 74 cm ;)
 
Oooo! Wózek to podstawa! Ja jestem zachwycona naszym, pomimo że tak kręciłam głową jak mąż wybierał. I pamiętajcie o bazie (pod isofix lub zwykłe pasy) pod nosidełko samochodowe. Jest wygodne, bo tylko robisz KLIK i nie trzeba żadnymi pasami dodatkowo zabezpieczać i się bawić 30 minut w poprawne zapięcie :)
 
reklama
OlaSZy - ja to nawet nie pamiętam jaki oni nam dadzą wózek, bo widziałam go ostatni raz z 7 miesięcy temu, bo potem to tylko w nosidełku dziecko przynosili w odwiedziny :D.
Wiem tylko, że jest gondola, nosidełko, potem przerabia się wózek na spacerówkę. Dostaniemy też fotelik samochodowy do 8 kg :D I tyle, hehe.
 
Do góry