reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Madziula u nas że spaniem identycznie!:) choć bywa ja gorsze noce
Hess , nie karmisz w nocy? Super, że po szczepieniach ok i że macie to za soba:)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli Wojtek się nie budzi, to go nie karmię w nocy. Widać nie jest głodny. Niestety 3 noce u nas bardzo kiepskie. Mały zasypia dopiero ok 1, a tak to marudzi lub płacze. Potem budzi się co 2-3h. Chyba coś z brzuchem. Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej, bo zrobił kupę po 2 dniach.
 
Iga2421 co u Ciebie? Jak samopoczucie? :) Byłaś na tej wizycie czwartkowej podglądnąć fasolinkę :D
Hess no z brzuszkiem tak to właśnie jest :(
Aniko głaski dla Was i całusy :-*
 
Hess:) a o której karmisz go wieczorem? Rewelacyjnie spi:)
U nas zazwyczaj jedno nocne karmienie koło 2-3,ale sen przerywany marudzeniem itp i zastanawiamy się, jak temu zaradzić. .. chyba przeczekać trzeba [emoji23]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
anika11 - u nas jest tak, o 20 kąpiel, potem cyc i zasypiał o 21:30-40. Jak kąpiel była o 19:30, to zasypiał tak samo. Wczoraj zasnął akurat o 22.
Póki co nie chce iść spać wcześniej. Tylko dwa razy zdarzyło mu się zasnąć o 20:30.
A co robicie jak marudzi? Może wystarczy pogłaskać ją, żeby czuła, że jest ktoś, że jest bezpiecznie?
 
No u nas na marudzenie wystarczyły ręce i właśnie głaskanie :) ...teraz na marudzenie przy ząbkach pomaga żelik ;) ...moja też chodziła spać późno - 22, 23, czasami w ciągu dnia dwie drzemki i padała mi np. koło 18, a o 21 już była wyspana, więc zabawa i zasypiała koło 23, 24... teraz troszkę się unormowało :) zasypia koło 21, karmienie między 2-3, kolejne 5-6 i jeszcze śpimy do 9-10 :)
 
U mnie Igorek ma 13 miesięcy. Właśnie skończyłam kp, synek sam się odstawił bo ma bardzo rozszerzena dietę, trochę mój błąd ale w sumie po nowym roku wracam po mrozaczka a jak się nie uda to kolejna stymulacja. W nocy nie je około 3 miesięcy a mimo to ma częste pobudki. Druga połowa nocy już ze mną w łóżku. Spanie u nas po 20 najpóźniej 21 ale ma tylko jedno spanie w ciągu dnia. Średnio 1,5 godziny.

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
GizaS trzymam kciuki zeby powrot po rodzenstwo dla Igorka byl udany.
Pamietam jak dalas znac ze sie udal transfer i jestes w ciazy. Cieszylam sie jakby to bylo moje wlasne zwyciestwo - ciaza.
Teraz rownie owocnego transferu Tobie zycze. I mocno trzymam kciuki.
A ja do naszego dr musze podjechac i mu osobiscie podziekowac. Bo jednak on bardziej wierzyl w ta ciaze niz ja sama. Po usg stwierdzajacym ciaze nasze drogi sie rozeszly bo zminilam dr. No i doktorek jeszcze nie wie ze mam dzieki niemu dwojeczke ;) bo na usg widzial tylko jednego malca ;)
 
reklama
GizaS - 13 miesięcy.... Ale ten czas leci. Fajnie, że wracasz po rodzeństwo, trzymam kciuki za powodzenie. Też mam w planach za rok wrócić po mrozaki. To wtedy trzeba zakończyć kp, tak? W sumie.... przy tych lekach co się bierze, nie ma innej opcji.

Tola - dwójka, jak to ogarnąć? :D
 
Do góry