reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapytania, skargi, uwagi dotyczące Naszego forum

U nas na paździochach są dwa wątki zdjęciowe - jeden fotki bez komentarza, drugi komentarze do zdjęć. Z tym, że oba wątki są zamknięte :sorry2:
 
reklama
Ja jako Total bajzel odbieram te 50 tys wątków,podklejonych , niepodklejonych, z komentarzami, bez komentarzy - a fotki to fajnie na picase wrzucać , a nie na forum :) komentuje się pod fotkami i jest git :)
 
Mitra, twój sposób mi się bardzo spodobał - oglądaliśmy z mężem Twoją galerię ostatnio i też taką będziemy prowadzić. Niesamowita pamiątka to jest i nikt tych zdjęć Ci nie usunie z kompa np :-p
Patrzyliśmy z sentymentem może też dlatego, że to imienniczka ;-)
 
Vanilia w 100% się z Tobą zgadzam!

te tematy - ktg, stres - przeniosłam posty do dolegliwości ciązowych, papierosy - do kontrowersyjnych "coś tam" :p założyłam temat galeria zdjęc bez komentarza; skoro teraz było życzenie usunąć diety mam, to usunęłam (mimo że wcześniej ktoś chciał ten temat mieć na zaś, ale to najwyżej się przywróci, jesli jednak będziecie chciały)
 
Geniusia super:tak: jak będziemy chciały diety karmiących mam bo będzie potrzebny to najwyżej założymy. Dobrze że usunęłaś tamte
 
Mitra, twój sposób mi się bardzo spodobał - oglądaliśmy z mężem Twoją galerię ostatnio i też taką będziemy prowadzić. Niesamowita pamiątka to jest i nikt tych zdjęć Ci nie usunie z kompa np :-p
Patrzyliśmy z sentymentem może też dlatego, że to imienniczka ;-)

Bardzo sie cieszę, że sie podoba :) Dzieki!

Ale trzeba sie zaprzeć.. jak cos to fajnie jest tez robić foldery na miesiące i wrzucać fotki z określonego miesiąca życia, na pewno łatwiej :) No i filmiki tez się tam da wrzucić.
 
reklama
Kochane mam pytanie odnośnie tabelki.
Jest nas bardzo dużo, ale obserwuję tabelkę regularnie i dużo z wpisanych tam dziewczyn nie wypowiada się tutaj w ogóle. Żeby było bardziej kolorowo i bardziej czytelnie (czyt. mniej osób na liście) usunę te dziewojki które są białe i w ogóle nie kojarzę ich z forum (chyba wszystkie które się wypowiadają regularnie określiły chociaż płeć swoich maleństw)
Co wy na to?
 
Do góry