reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków :)

reklama
sivi, cytryna dziękuje za komplementy, co do mojego wieku to za pare dni skończę 34lata, więc nie już taka młoda, a wogóle jest tu ktoś starszy odemnie?
Misia filmik super, te dzieci mnie tak rozczulają! Moja jeszcze też nie trzyma tak pewnie w rączce, ale wszystko przed nami.
 
Ostatnia edycja:
misia on wyglada na starszego!! a jak się bawi! moja dopiero zaczyna trzymać ale nad tym kompletnie jeszcze nie panuje, próbuje nieraz złapać wiszące zabawki i te rączki nie chcą się jej otwierać i zamykać kiedy chce i się wścieka.
jewcia no nie żartuj!!!34???chciałabym tak wyglądać teraz, mając 28!!:-D
 
Jewcia śliczności!!! Jaka karnacja i jakie oczy! Coś wspaniałego! Ale cały tata :) A mamusia super lachon :)
Milka mi sie wydaje że ruda ale ja uwielbiam rudzielców!!! Jest przeurocza! Ślicznotka! Że nie wspomę jakie rude kobiety mają względy u facetów:-D
Misia super film! Mały zdolniacha! Mój jeszcze nie trzyma zabawek ;]
 
Szymek 356.jpgSzymkowski wierny kibic:)Szymek 343.jpgA to moje kochane chłopaki:)
 
Miłka ,malutka śliczna, ten kolorek włosów właśnie dodaje jej uroku :tak:
Misia ,widzę ,że myślimy podobnie bo ja już od tygodnia się zbieram aby małego nagrać ,żeby Wam pokazać co on wyczynia:-D ale zabawek jeszcze tak dobrze nie trzyma jak Twój, trzyma ale jeszcze ,aż tak świadomie nimi nie operuje:tak: No i oczywiście mały przystojniacha! Ale będzie panienki rwał :-D
Kingolinka przystojne chłopaki :tak: Mały to klonik tatusia :-D
 
reklama
Do góry