reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych Skarbów :)

to i ja wrzuce pare nowych
 

Załączniki

  • 100_8096.jpg
    100_8096.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 161
  • 100_8078.jpg
    100_8078.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 164
  • 100_7891.jpg
    100_7891.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 161
  • 100_7973.jpg
    100_7973.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 149
reklama
Martuś Ty powinnaś w piórka obrosnąć, masz cudowną trójeczke, a po Tobie niewidać, że masz troje dzieci. Cudowna trójeczka

Andzia ale Oskar już duży mężczyzna, mamę pewnie duma rozpiera

Moje króliki :-p:rofl2::

IMAG0009.jpg IMAG0010.jpg
 
Andzia - Oskar ma taki spokojny wyraz twarzy zawsze. Niewzruszony. :laugh2:

Sylwia, dziękuję - chyba wszytskie dzieci są ładne, nie?:sorry::sorry:
ja czekam na zdjęcia twoich chłopaków. :tak::tak:

Kasica, bardzo dziękuję, za miłe słowa.:sorry: Twoje króliczki rewelacyjne. :-D a Samka faktycznie duża!
 
Witam;-)
nie mogłam przejść obojętnie obok tylu cudownych zdjęć.
Marta uroczo się prezentujecie... Niesamowite że masz 3 dzieciaków i nad tym wszystkim panujesz :D ja mam problem z ogarnięciem jednej sztuki :baffled:
Poza tym wyglądasz jak nastolatka:tak:
Dzieciaczki śliczne i co tu dłużej pisać....same pozytywy:tak:
Andzia Oskar wyrasta na fajnego chłopaka zdjęcie z założonymi rekami nad głowa najlepsze:tak:
Kasia króliczki słodkie możesz być dumna ze swoich dziewczynek a w szczególności z Roksanki z tego co piszesz dzielna z niej dziewczynka:tak:
 
cześć Aga, :-) miło cię widzieć. :tak:

(Madziu, Aga) Dziękuję za takie miłe słowa.:sorry2::sorry2: normalnie nie wiem co powiedzieć...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Dziewczyny wrzućcie proszę też swoje zdjęcia, ja też bym chciała sobie pooglądać.:zawstydzona/y:
 
Martuś no REWELACJA !!! Zazdroszczę Ci tej ślicznej i wesołej gromadki :tak: Też bym tak chciała, może za kilka lat Cię dogonię he he :tak: Marta a tak w ogóle to tak jak napisała AgA- wyglądasz jak nastolatka :szok: ludzie nie mówią, że jesteś siostrą swoich dzieci he he he ???

Jak znajdę chwilkę to na pewno wstawię jakieś zdjęcia :tak:
 
reklama
wyglądasz jak nastolatka :szok: ludzie nie mówią, że jesteś siostrą swoich dzieci he he he ???

no trochę chyba przesadziłaś :-D.
a tak szczerze to za siostrę chyba nie, ale za nastoletnią matkę niestety sie zdarza. :confused2:
no i niestety bez dokumentu alkoholu mi nie sprzedają.:confused2:
także nie ma się co śmiać.:-p
 
Do góry