reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych Skarbów :)

Prześliczne zdjęcia Jolu.
Oglądałam razem z mężem :tak:
I powiem Ci, że zawsze kiedy oglądam Twoje dziewczyny, to dostaję ciarek (bo wyobrażam sobie moje dziecko w podwojonej wersji :-D), zrobiłam "brrrrr", odwróciłam kompa w stronę męża i on już wiedział o co chodzi :-D.
PS, mąż też pochwalił dziewczynki. Uroczo im w tych tuniczkach :tak:
 
reklama
Moniqsan.....dziekuje slicznie w imieniu dziewczynek ( mezowi tez...:tak:)....a ciarki Ci przechodza na jak mysl......?
Tzn....ze ciezko by bylo czy ze tak super i dwa usmieszki razem...no wiesz to za serducho lapie.....:tak:
choc czasami sie mozna i zlapac z powodu zmeczenia....:-(
 
Jolu Twoje córeczki są po prostu przeurocze, ale słodziutko razem wyglądają, oj zastanawiam się jak Ty sobie dajesz radę z dwoma takimi aniołkami, jestem pełna podziwu!
dziękuję za komplementy
co do wstawiania zdjęć to znalazłam na forum temat jak załączać zdjęcia niestety teraz nie wiem który to byl, bądź co bądź w instrucji podany był link programu
TinyPic - bezpłatny hosting obrazw, udostępnianie zdjęć i hosting filmw wideo dzięki któremu można nadać zdjęciom adres http, potem trzeba go skopiować i wkleić do postu,
aha zanim użyłam tego programu to zmniejszyłam zdjęcie w paincie
 
Ostatnia edycja:
Jola
To plus To ;-) Czyli ciarki że tak ciężko ale i że tak radośnie, podwójnie szczęśliwie :tak: Rozkoszne są. I z każdym dniem mięsiącem, tygodniej będzie u Ciebie coraz fajniej :-)

patik
No to chyba ten sposób to więkcej roboty. Tutaj jakieś forumowe ustawienia same zmniejszają zdjęcia. Ty tylko wybierasz które z fotek chcesz wstawić. Każdy post może ich zawierać max.10. Spróbuj. Oczywiście potem to bułka z masłem. Choć na początku może się wydawać zagmatwane :tak:
 
jola - dwie slicznotki, próbuje sama je rozpoznać (Ala, Amelka) - ale niestety póki co to dla mnie niewykonalne;-):-D patrzeć na te dwie uśmiechnięte buzie - to czysta rozkosz:tak::-)

patik - nono - Hanusia to śliczna dziewczynka - wrzuć nam jakąś rodzinną foteczkę - a My ocenimy do kogo jest podobna ;-):tak:
 
Jolu- dziewczynki śliczne i przepięknie wystrojone. Widać, że razem czuja się wyśmienicie i są już nierozłączne

Patik - Twoja córcia jest śliczna i wyrośnie pewnie na jakąś modelkę;-)
 
A teraz pierwsze majówkowe akty artystyczne ;-);-);-)
Słodki sen Lilijki w kąpieli
 

Załączniki

  • zdjęcie 3:1.jpg
    zdjęcie 3:1.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 90
  • zdjęcie6:1.jpg
    zdjęcie6:1.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 88
  • zdjecie2:1.jpg
    zdjecie2:1.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 81
piękne zdjęcia... naprawdę jestem pod wrażeniem:tak::tak::tak:, Błogi sen Lilianki, słodki aniołeczek!

i ślicznie dziękuję za komplementy pod adresem Hanusi
 
reklama
Do góry