reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych Skarbów :)

Kasia...Roksanka jest boska,cud miód i wogóle same achy..ochy:tak: Włoski to ...no nie wiem brak mi słowa:tak::-) Słodziak...ale pampersy to super zabawka..,nie?

Tikanis....o zięciunio to mi przystojniacha rośnie:tak: Śliczności...tylko szkoda że po nocach nie śpi:sorry2:...buziak od Nadusi:-)
Foteczki z tatusiem są zajefajne:tak::-)
 
reklama
kasica- kochana ty wiesz co ja myslke o Roksance- same słodkości....... uwielbiam ją

tikanis- Kubuś jest słodziutki, ma tak słodkie i rozczulające spojrzenie, że szok, aż ciężko uwierzyć, że taki z niego nocny marek
 
roxy, ankzoc- kochane jestescie,, rzeczywiscie trudno uwierzyc ze aniolkiem jest w dzien a w nocy daje rodzicom popalic.. wilk w owczej skorze :p
 
Tikaniś śliczny Kubulek:-) i chyba do tatusia podobny.
Kasica masz przepiękna córeczkę.A te włoski.Małe cudo.
 
Ostatnia edycja:
Tikanis - rzeczywiście miały aniolek z różkami... ale kurcze nie wiem... chyba do Ciebie bardziej podobny:tak:


A tu znowu troszkę Nataszy - nadrabiam wielomiesięczne zaległości:-D
No i tak - Natasza u tatusia w pracy:-D i zakupy z moim dzieckiem:-D
 

Załączniki

  • 20100130057.jpg
    20100130057.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 73
  • 20100130051.jpg
    20100130051.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 74
  • 20100130050.jpg
    20100130050.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 69
  • 20100105037.jpg
    20100105037.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 85
  • 20100105038.jpg
    20100105038.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 83
  • 20100106041.jpg
    20100106041.jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 83
Tikanis przystojniak będzie z Kubusia:)
Kasica no śliczna jest Roksanka, naprawdę bedziesz w kandydatach na zięcia przebierać.
Marzenka no cudne zdjęcia. Mała w tatą w tirze za kólkiem super. A zakupy fajne, przynajmniej Ci nie marudzi:) No i nadrabiaj jeszcze bo mi jest ciągle mało zdjęć Nataszki.
 
Tikanis- ja już Kubulkowe fotki z Tatusiem widzialam - suuuuper!!!

Marzenko- Nataszta na kółkiem wymiata!!! No i sesja marketowa - extra!!!
 
marzena80- zdjęcia Nataszy w samochodzie, rewelka :-D:-D:-D:-D, widać, że mała "lubi" zakupy ;-):-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marzenko, jaka Natasza do Ciebie podobna!!
no i zdjęcia ze sklepu --- po prostu mnie powaliły:-D:-D:-D. tak zanudzać dziecko -- wstydzilibyście się.:-D:-D:-D:-D
 
Do góry