reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych Skarbów :)

Mmatysiu....dziękuje:-)

Confi....mina Damianka na pierwszej fotce-bezcenna:tak::-D
Zdjęcie tatusia w łóżeczku to wogóle odlot:-D;-)
Ja nie patrze w lustro bo lustro kłamie:-D;-)
 
reklama
ja jak zwykle mega zaległości więc lecę od końca:

Confi- zdjęcie Damianka nr 1 ze szczerzącymi zabkami rewelka, mały łobuziak, zdjecie w wannie "oj mama przestań, ja tu sie bawię a ty mi fotki cykasz" a najcudowniejsze nr 8! Śliczne fotki ze spacerku po starówce, Asiu na zdjęciach wyglądasz slicznie!

mamamatysia- nie no Fifi z tymi pultynkami poprostu wymiata, widać po zdjęciach, ze mały łobuziak z niego, ma coś w oczach :-D

kasica212- no to masz teraz wesoło :-D, współczuję. Kasiu Sanka wygląda tu jak 2 letnie dziecko

jola466- dziewczynki jak zwykle urocze i pieknie ubrane, widziałam część fotek na NK no i piekny torcik mieliście. Jolu ty piszesz o zmęczeniu, gdzie ty je ukrywasz, wygladasz kwitnąco!

m&ms- kurcze nie mogę wyjść z podziwu jak Maja sobie świetnie radzi na placu zabaw, mała spryciulka! Piekne zdjęcia na trwace i z Mikołaja jak przystojniaczek!

kasiula- śliczna ta Twoja córcia, piekne ma oczka!

moniqsan- ale z Lili aparatka, śliczna jak zwykle!

mamaNiki- ale z tej Twojej Nikoli to mały wesołek, widać, że bujaczek starsznie jej się spodobał ps. mam takie same butki z elephanten. Ni z Ciebie bardzo sympatyczna mamusia

monika1977- wiesz co jak patrzę na Tomusia to ma takie poważne rysy, slczny chłopczyk a te oczeta ahh ehhhh

agakm- świetne zdjęcia ze spotkania a jagódka w tych bodziakach wygląda rewelacyjnie, wiesz co ona robi się coraz bardziej podobna do Ciebie
 
m&m s Maja niby jeszcze chodzić sama nie potrafi ale z przeszkodami sobie pięknie radzi:tak:
Confi już pewnie o tym wiesz ,ale pięknie razem z Damiankiem na zdjęciach wychodzicie,fotogeniczna rodzinka:tak:.
Jolu piękną pamiątkę z roczku będziecie mieli,u nas też nie ludzi będzie mało alo postaram się zrobić fajną imprezkę choć dla Nas samych;-).
Matysia Ja reż widzę małogo zadziorka w tych zdjęciach:-).
 
kasiula8878 sliczna coreczka

m&ms fajne fotki na trawce,Majeczce zadna przeszkoda nie straszna

confi bardzo ladna z was rodzinka ,

jola siostry na niektorych fotkach sa bardzo podobne,widac ze bardzo wesole i zywe dziewczyny ,male smieszki

kasica no prosze jak umie Roksanka gwizdac , ma za soba nowa umiejetnosc
 
Wstawiam kilka aktualnych fotek
 

Załączniki

  • IMG_0715 [640x480].JPG
    IMG_0715 [640x480].JPG
    26,6 KB · Wyświetleń: 54
  • tomek u fotografa2.jpg
    tomek u fotografa2.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_0694 [640x480].JPG
    IMG_0694 [640x480].JPG
    58,4 KB · Wyświetleń: 58
  • IMG_0793 [640x480].JPG
    IMG_0793 [640x480].JPG
    34 KB · Wyświetleń: 58
  • 12.04.2010.jpg
    12.04.2010.jpg
    53,9 KB · Wyświetleń: 57
Confi - no wowwww!!! Świetne foteczki - i naprawdę wszystkie mi się podobają!!!Damiś w wannie bosski, i te jego ząbki - słodziak. Ty Kochana cudnie wyglądasz, Tatuś też niczego sobie;-):-)
Widać, że Chłopcy świetnie się czują w swoim towarzystwie - fotka z miskami i w łóżeczku - rewelacja:-D:-D:-D!!!

Marychno - no nareszcie!!!
Ależ Tomuś się zmienił...:szok::-):-):-) Po tych fotkach widać, że niezły z niego śmieszek:-D. No i miło mi w końcu Ciebie zobaczyć. Fryzurka zmieniona - bardzo Ci w niej ładnie:tak::-).
Czy w tle widać ten zamek, o którym pisałaś na majówkach?
 
Marychno - no nareszcie!!!
Ależ Tomuś się zmienił...:szok::-):-):-) Po tych fotkach widać, że niezły z niego śmieszek:-D. No i miło mi w końcu Ciebie zobaczyć. Fryzurka zmieniona - bardzo Ci w niej ładnie:tak::-).
Czy w tle widać ten zamek, o którym pisałaś na majówkach?



Tak to ten zamek w Czechach. Ja zmieniłam fryzurkę juz dosyć dawno i muszę przyznać, że jest wygodna i łatwa do układania. Co do Tomusia to faktycznie zmienił się odkąd wyrosły mu ząbki
 
Mamamatysia-Filipek jest przeuroczy,cały czas pogodny i uśmiechniety:tak:pogodny chłopczyk,żeby moja Niki tak korzystała z pchacza to by było fajnie:-)
Confi-ale słodziak z waszego Damianka ,wszystkie fotki są świetne ale najbardziej mi sie podobają i najbardziej mnie ujeły fotki twojego m z Damisiem w kojcu i bardzo mi się podba twoja fotka z Damiankiem przy fontannie-taka radość i ciepło z niej bije:tak:super mama z Ciebie:tak:
 
reklama
Do góry