reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych Skarbów :)

I znowu nadrabiam:zawstydzona/y::
Mamo Niki fryzurka baaaardzo odważna ale pasuje ci:-).Niki słodka widzę,ze odpowiada jej "przytulność" pojemnika na zabawki:-D
Okruszku,Martalis dziękuję za miłe słowa:-)
Moniko Tomek w wózku dla lalek wymiata:-D:-D:-D a krzesełko uczydełko zainteresowało Mikołaja.Super chłopaki i wspaniała mamusia:-)
Roxy padłam jak zobaczyłam Nadie.Wyglądała jak lalka a na ostatnim zdjęciu jaka dumna:-) Torcik rewelka.
Kasico cudowne zdjęcia małej.Bardzo lubie patrzec na twoja córunie ona jest taka pogodna, ze od razu się buzka rozjasnia.ładna macie ta ostatnia rodzinna fotkę.
 
reklama
Kasica, Roksanka jak zwykle słodka.Tak jak Mmatysi podoba mi się ostatnia fotka. Widzę,ze Sanka przynosi Wam dużo radości. Porób badania i starajcie się o następne takie szczęście w domu.
 
Dzięki za komentarze ;-)

Moni podjęliśmy decyzje z M, że nieczekamy do badań ze staraniem W czerwcu pozbywam się chorych zębów i zaczynamy, wiadomo mogę od razu nie zaskoczyć, o Sankę staraliśmy się prawie trzy miesiące
 
mam nadzieję, że się nie narzucam....:zawstydzona/y:
... :sorry2: Zobacz załącznik 247946 IMG_8320_ppp_m.jpg Zobacz załącznik 247948
 
Dziękuję za komentarze pod naszyn adresem. Jak zawsze miłe i poprawiają humorek. My mamy w niedzielę uroczysty roczek. Masakra...
Okruszku masz śliczne fotki zresztą jak zwykle. najbardziej mi się podoba 2 zdjęcie.
 
reklama
kasica212 ale zRoksany jest niezła agentka no strach z oczu spóścić.oczywiście powodzenia w staraniach:tak:

okruszku pieknie wyszliście razem na zdięciu i Wicio jaki piękny i szczery uśmiech;-)
 
Do góry