reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia ślubne mamuś styczniowych

reklama
Xandi zdjecia slubne sliczne, pieknie na nich wygladacie co to za glupstwa ze suknia juz nie modna wlasnie ze przepiekna
Xmamuska sesja cudna ale ci cud blondynki rosna oj bedziesz musiala chlopakow kijami odganiac:-):-)
 
Xmauśka- dziewczynki.., po prostu brak słów, żeby opisać jak ślicznie wyglądają! Musze takie zdjęcia zrobić przy chrzcinach Ewelci!
 
Xandii Fotki są extra, a para młoda jeszcze lepsza :-D Jak miałam pierwszy ślub w 1999 r. to miałam podobną suknię do twojej z cywilnego :-)

Xmamuska Rany Julek, ale piękna sesja zdjęciowa :szok::tak::-D Możecie być z siebie i swoich córeczek dumni :tak::-D
 
ooo ten watek i mnie dotyczy
na zdjeciu ja (Aneta) mój maż (Artur) a w brzuszku fasolka(7tyg) Alicja
pozdrawiam
 
Xmamuska zdjecia super,najlepsze to ostatnie,cory sliczne-miodzio;-)

Xandi popieram Abejke suknia z cywilnego bomba,a wogole super wygladaliscie:tak:
 
reklama
Do góry