reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Monika77 dzięki wielkie :)
Bukiet wybierałam sama tzn.sama sobie go wymyśliłam,ubzdurałam sobie rożek i żywe róże w kolorze białym i mocnej pomarańczy z dodatkiem perełek :)
I też byłam zadowolona:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
o kurcze, jak ja dawno tu nie zaglądałam, dzieciaki powyrastały, a i nawet nowe twarze się pojawiły!!!
Witam nowe mamusie i oczywiscie ich dzieci!!!
 
Kilk najnowszych zdjec, takich co byscie nie zapomnieli o nas ^^
Te kilka pierwszych jest z wyjazdu do statnidy ze znajomymi ( Ich pol roku mlodszy od Olic synek to ten szkrab w niebieskiej kamizelce) Jest bardzo odwazny, energiczny i wszedzie go pelno. Oli chyba pierwszy raz odeszla ode mnie na wiecej niz kilka krokow i zwiedzala jak zauwazyla jak Tymek odwaznie zwiedza.
To grube babsko to ja a ta ksiezniczka w rozowym ubranku ktora trzymam na kolanach razem z Olcia to polroczna Kornelka tez jest malym aniolkiem i Oliwcia uwielbia sie nia opiekowac ^^

Uooo a na ostatnim zdjeciu widac jak Olcia pracuje nad jajkiem swoim
 

Załączniki

  • P1010019.jpg
    P1010019.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 153
  • P1010037.jpg
    P1010037.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 158
  • P1010053.jpg
    P1010053.jpg
    56,9 KB · Wyświetleń: 165
  • P1010215.jpg
    P1010215.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 162
  • P1010218.jpg
    P1010218.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 185
Super zdjęcia, na pierwszym zdjęciu Oli wygląda na taką roztropną fajną dziewuszkę:tak:, a na ostatnim widać jak bardzo jest skoncentrowana na malowaniu tego jajka:tak:.
 
Oliwcia jest sliczna no i bardzo fotogieniczna:tak:
no i tez mi sie wydaje ze jakies zdolnosci ma artystyczne bo baaaardzo zafascynowana malowaniem:tak:
 
reklama
Do góry