reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Haha Synuś jest agent :-)

Łoj ja też nie wiem jak dam radę z tą glukoza szczególnie, że teraz nie mogę slodkiego za bardzo.
 
hej posiadaczki chlopcow w brzuszku w ktorym tygodniu wasi lekarze powiedzieli wam ze to jednak chlopak? ja jak bede u lekarza teraz bedzie to 22 tydzien, moja gin nie powiedziala nam jeszcze co to ale tez nic nie wykluczyla bo pepowina wszystko zaslonila, my mamy nadzieje ze to chlopiec ale ludzie mowia ze jesli jeszcze nie wiemy to to dziewuszka. jak myslicie jest jeszcze szansa ze zobaczymy za tydzien na monitorku jajeczka? :)
 
erzsebeth pewnie że jest, do póki klejnoty nie pokarzą się w pełnej okazałości, nadzieja jest.
Synka mi potwierdzono w 20 tyg. na badaniach prenatalnych.
Koleżanka mojej synka potwierdzili gin. w 22 tyg., najpierw w 16 tyg. inny lekarz stwierdził dziewczynkę .
 
reklama
Erzsebeth, nam pierwszy raz pani powiedziała w 14 tc (!) że już coś tam widzi, ale moim zdaniem to było wróżenie z fusów, bo ja ledwo głowę mogłam odnaleźć a co dopiero jajka... W 21 tc lekarz potwierdził, że "coś tam jest" ale nie może na 100% powiedzieć, bo się zasłania nóżkami. No a teraz w 24 tc. było widać jak byk - sama widziałam :p
 
Do góry