reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
madziulka współczuję Ci tak nieprzyjemnego badania. Moje obie ginki są na szczęście delikatne.

Ja też po wizycie. Wszystko zamknięte, mały jeszcze wysoko, na ktg żadnych skurczy. Ginka stwierdziła, że nic nie wskazuje na to, żeby poród miał być w ciągu najbliższych dni.
Poza tym przepływy i wszystko inne ok. Na łożysku pojedyncze ogniska zwapnienia, ale na tym etapie ciąży, to bardzo przyzwoity stan, więc się nie ma co martwić.
Wynik GBS ujemny, więc też super.
Mały waży już około 3300, więc przez 11 dni przybrał 300 g. :-)
 
Ciekawa jestem co jutro mi lekarz powie. Wyniki poszybowały wysoko do góry i jak wyśle mnie do szpitala by leżeć to chyba się załamię, bo mały nawet nei myśli o wychodzeniu, a na cc jeszcze za wcześnie. Dopiero co leżałam i się wynudziłam na maxa :-(. Trzymajcie kciuki jutro mocno.

Madziulka współczuje mój jest bardzo delikatny i w szpitalu też byli.

Antiope u mnie też na ostatniej wizycie tydzień temu wszystko pozamykane choć mały nisko.
 
NO ja dzisiaj tez odebralam wynik GBS i z tego co napisane to ujemny :) tylko zaniepokojona bylam bo na wkladce zauwazylam co w rodzaju czopa ale w kolorze zielonkawym i pozniej znowu podbarwiona wkladke w tym kolorze i przestraszylam sie ze sadza mi sie wody w kolorze zielonym... ale dzownilam do mojej gin bo wizyte mam dopiero w srode . TO powiedziala ze ze wzgledu an to ze dopiero skonczylam kuracje globulkami na infekcje to mozliwe ze to oczyszczenie po nich ale jakby cos sie dzialo to do spzitala mam jechac, Póki co wszystko ok:)
 
Deli trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę :-D U mnie z cc było tak, że 4 lekarzy - 2óch ginekologów, jeden endo i jeden neurolog powiedziało, że cc, a tylko jeden lekarz - ginekolog mówił, że mogę rodzić sn - poszłam za większością :-D W każdym razie napisz po wizycie co i jak ;-)

Madziulka życzę Ci, żebyś już nigdy na tego konowała nie trafiła - i tak jak mówisz - jego można byłoby tak przebadać :-D
Antiope miałam to samo - termin z USG wychodził mi na 02.11 i też nie chciałam rodzić 01.11 :tak: Choć kto wie, co by było gdybym miała rodzić sn - pewnie znając życie byłoby to właśnie 01.11. :tak:
 
Oskaa to zmienia postać rzeczy i moje horyzonty :-) trzeba było tak od razu - ta data od razu nabrała innego znaczenia:-D ty wiesz, że będę trzymać &&& za piękny zapis, w końcu jest to też w moim interesie :-) Oskaaa to już w przyszłym tygodniu - jak pięknie :tak:
 
reklama
Ale dzisiejszy zapis mógłby pokazać, ze zaczyna coś się dziać ;-)

Jeju, patrzę na moje suwaczki i nie wierzę: "1 tydzień i 6 dni do urodzin naszego synka Adrianka" :-) i drugi "...jeśli nie odeszły CI wody płodowe i masz na to ochotę, nie ma przeciwskazań do seksu" :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry