reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia

a propos RANEK ...

Jak długo Wam sie goiła ranka na kroczu ?
MNie wczle nie boli - tylko te rozpuszczalne szwy sie jeszcze nie rozpuściły


Acha - a jak u Was z odchodami poporodowymi?
Koniec??
bo u mnie sie ciągną w nieskończonośc - ile mozna ?? Jak to u Was?
 
reklama
Ines wygladasz super !!!!
a ja dalej 2w1 ;:)-(
no i stalam sie listopadowka :-D ale jak mala nie wylezie to 9 mam wywolywanie :happy:
a tak bylo 25.10
 
Witaj Kallusiu

Nie długo przyjdzie Ci czekać - brzuszek bardzo nisko już masz

Wszytskiego naj naj i szybkiegi porodu życze - i oczywiście wracaj do nas, a teraz zaglądaj jak najczęściej bo potem będzie mniej czasu ....
 
Kallusia - ale fajny brzusio,ja do takiego nie dotrzymalam.A wiesz,ze mamy albo takie same lozeczka dla dzieci albo baaardzo podobne.Powodzenia zycze przy rozdwajaniu :)
Agnieszka 18 - a mialam sie o to samo pytac.U mnie nadal te odchody poporodowe sa (blee...fuj..) i nadal sa krwisto - sluzowate,ale nie tak bardzo obfite jak na poczatku...sorka za obrazowosc...Mnie dopiero cholera bierz,bo ile moze leciec???Tez mnie ciekawi jak to u Was jest?

A do ,,cesarzowych" - jak wspominacie cc,czy boli Was blizna?
 
Kallusia cudnie wygladasz ... brzusio pierwsza klasa :happy:

Agus, Katka ja slyszlam ze te poporodowe ochydztwa do 6 tygodni moga sie utzrymywac :baffled: ... mnie juz zaczynaja totalnie wkurzac .. raz sa tak jakby ich nie bylo a dwa dni pozniej zas krwiste ... oglupiec mozna :crazy: .. pocieszam sie tym ze wg tego co slyszalam jeszcze nie cale 3 tyg. mi zostaly

Aga krocze zagoilo mi sie po okolo 10 dniach ( tak dokladnie ) :laugh2:;-)
 
Acha - a jak u Was z odchodami poporodowymi?
Koniec??
bo u mnie sie ciągną w nieskończonośc - ile mozna ?? Jak to u Was?

Też się chciałam Was o to pytac, bo juz tez mnie to denerwuje. Nawet troche zaczynałam sie martwić ze tak długo to trwa, ale skoro Wy tez tak macie to juz jestem spokojniejsza.
Buziaki
 
Dzieki za brzuszkowe komplemenciki :-) ale szczerze wole juz miec niunke obok siebie:tak: tak parze na wasze malenstwa i az sie lezka w oku kreci :tak: ciagle sie zastanawiam jak bedzie wygladac :tak: ale w najgorszym wypadku to juz tylko tydzien :happy:

A co do tych brudzen poporodowych to dziewczyny ktore nie mialy CC powinny jak najczesciej lezec i spac na brzuchu.Wtedy szybciej sie czysci i kurczy macica :tak: tak samo jak lezycie na pleckach to zegnijcie nogi w kolanach wlozcie miedzy nie poduche i probujcie zaciskac. to sa tez dobre cwiczonka na miesnie krocza.
 
Witajcie!

Ja tez mam wrazenie, ze polog sie nie skonczy nigdy, choc przyznam, ze juz malutko ze mnie leci.

Co do blizny, to dostalam od skornego taka masc, zeby nie byla taka widoczna no i nie byla gruba itd. a myc to myje normalnym zelem pod prysznic.
 
reklama
Do góry