reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia

reklama
Wzięło mnie na wspominki jak to z brzuszkiem bylo... :happy: aż trudno uwierzyć że jeszcze niedawno był taki wielki :szok: i Mariczka w nim siedziala...
A tu porównanie brzuszek w 32t3d oraz dzisiaj...
 
Kochane, dziekuję za komplementy :zawstydzona/y: :-)
Uwierzcie mi że NIC nie robiłam... Fakt że najwięcej schudłam jak Mariczka była w szpitalach, niewiele czasu było na jedzenie no i nerwy :-( Poza tym ja kompletnie nie mam skłonności do tycia... normalnie uwielbiam tłuste i niezdrowe jedzonko i sie nim objadam no a teraz przy karmieniu dietka... więc chudnę ;-) Teraz zamierzam wziąć sie troszkę za ćwiczenia żeby mięśnie brzuszka się ładne zrobiły bo osłabły po ciąży trochę :-)
 
Ines ty LASKO!!!!!!
Ja jakbym miala pokazac moj brzuch...tzn mojego flaczka......oj uśmialybyscie sie.......czuje sie brzydko po porodzie...cialo jakby obwislo....bleeee

na szczescie nadal męża pociągam fizycznie...tak mówi:-)


 
Chcialam sie skromnie pochwalic Wam zdjeciami ze slubu ale niestety nie ma jakimi, moj tesciu "spierniczyl" wszystkie fotki tak ze nie mam z czego zrobic sobie albumu z cywilnego :-(
Jedyna fotka dobra to zrobiona przed domkiem, i tak sie w tym dniu prezentowalismy...
 
reklama
Jestem nowa na BabyBoom i juz kocham to miejsce jestem pazdziernikowa mamuska pieknej Mayi, robie fotki co dzien teraz jestesmy na etapie usmiechow, zreszta same wiecie jak to jest:-)
 
Do góry