reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcie usg torbiel? Ciemny punkt

Dołączył(a)
20 Grudzień 2022
Postów
10
mial ktoś coś podobnego? Mi to wygląda bardziej na jakiś pęcherzyk
IMG_20221228_174004.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20221228_172158.jpg
    IMG_20221228_172158.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 33
reklama
Lekarz że torbiel w jajniku ale może któraś miała podobnie. pierwszy raz na USG u siebie widzę takie coś.. Nw co myśleć. Niby sam zniknie ale jednak kontrolować i przyjść więc ta gadka to takie masło maślane nie jestem w stu procentach pewna tej diagnozy.
 
Lekarz że torbiel w jajniku ale może któraś miała podobnie. pierwszy raz na USG u siebie widzę takie coś.. Nw co myśleć. Niby sam zniknie ale jednak kontrolować i przyjść więc ta gadka to takie masło maślane nie jestem w stu procentach pewna tej diagnozy.
No to albo ufasz diagnozie, albo skonsultuj z innym lekarzem. Nie ma innej drogi.
A to, że zniknie, ale trzeba kontrolować to nie jest masło maślane tylko normalka.
 
Do góry