reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

Rany, Woloszki, co Ty oglądasz :szok:
Film o dzieciecej wiosce, o dzieciach skrzywdzonych przez rodzicow. Matka wypalila papierosami na plecach dziecka "Bad Boy"

No i jestem zlej mysli bo Maksik mial w czwartek szczepienie, a dzis mi cos pokasluje :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: W sobote szalal na dworze, zgrzal sie, ale nie byl grubo ubrany. Wiec czekam czy sie cos rozwinie. Nadal ma kichawe zapchana. Normalnie zrobilabym mu jakas lewatywe typu zatokowo nosowego zeby to wszystko wylecialo :-D:-D:-D:-D:-DCiekawe czy ktos cos takiego wymyslil :laugh2:
 
reklama
hahahaha Woloszki :-D

I Antoś pokasłuje:-( Mam nadzieję, że wszystko będzie oki i Maksik bedzie miał szczepienie.
 
woloszki - jak tam Maja? Jest jakaś poprawa?
Normalnie zrobilabym mu jakas lewatywe typu zatokowo nosowego zeby to wszystko wylecialo :-D:-D:-D:-D:-DCiekawe czy ktos cos takiego wymyslil :laugh2:
ja też poproszę o namiary, jak coś ;-)
 
Samopoczucie Majcika o wiele lepsze, noce przespane, nadal nie bardzo chce sie smarowac. Nowych kropek juz chyba nie ma, na plecach nadal nie sa suche tylko takie duze wilgotne, ale widac ze juz w innych miejscach sie zasuszaja.
Szkoda ze taka ladna pogoa i gnijemy w domu, caly dzien jezdzi na swoim rowerze. Apetyt sie poprawil :sorry:
 
to i o naszym zdrowiu troszeczke :

ja kaszle i mam chrype -przewialo mnie na swieta; Michal z uchem ok ale kaszle dalej (to juz 3 miesiac !!! ) ... postanowilam ze tak tego nie zostawie i laze z nim po doktorach ... osluchowo czysty ... gardlo czyste ... zrobione RTG klatki i zatok (na tym drugim wyszlo ze ma przy zatokach lekki stan zapalny albo to alergia ... kto to wie ? ) USG brzucha pod katem refluksu zrobione - ok ... morfologia dosyc wypasiona - ok, mocz ok, teraz czekam na wymaz z gardla ... czy cos tam wychoduja ... a tym czasem inhalujemy sie i bierzemy leki alergiczne ... masakra normalnie ... a do tego znowu skora na dloniach mu sie wysuszyla tak ze az sie luszczy i na twarzy te sucha ... dermatolog powiedziala ze to na 100% alergia ... postawila na codzienna pelegnacje skory ... mocniejsze srodki tylko w ostatecznosci ...

no to sie opisalam ...
 
Idzia - zdróweczka życzę:tak:
A alergii nie zazdroszczę:no: U Ingucha po tej kuracji homeopatycznej jest dobrze ale od czasu do czasu jeszcze coś się ujawnia - swędzą ją rączki i pod szyją. Ale przechodzi po jakimś czasie i ten lekarz, co ją prowadzi, powiedział, że organizm się wzmocnił i sam sobie radzi. Powinno być coraz lepiej. No cóż, zobaczymy. Niestety nie jestem w stanie stwierdzić na co ta alergia - ona je ciągle to samo i co jakiś czas się jej coś pojawia:baffled:
 
reklama
Do góry