reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgaga w ciaży

Pomogło mi na zgagę Manti (pyszne zreszta ;-)) i migdały zresztą też. Jak tylko czuję pieczenie w przełyku to jedno lub drugie- zależnie co pod ręką.
 
reklama
Tez mam STRASZNA zgage cala ciaze! I pomaga mi tez tylko i wyłącznie zimne mleko!
Dziennie wypijam go ok. 2 litrow. Przynajmniej zdrowo:-)!!
 
uhhh. kochane ostatnio cala noc gardlo mnie palilo ale to tylko raz sie zdarzylo <mysli??>.... raczej nigdy nie cierpialam na zgage, wiec sie zdziwielam ale przeszlo pieczenie i sie jak narazie nie pojawilo :)!!!
 
kilka razy miałam teraz zgage,ale mijała wmiare szybko...:-)
ale poprzednią ciaze miałam non top zgage....spałam w dziwnych pozycjach....3 ogromne poduchy i ciagle jadłam mietowe landryny...tonami dosłownie...haha...potem juz nie dawały nic wiec reni....ale zgaga itak była prawie do konca:szok:
 
Ja doświadczyłam co to znaczy mieć ZGAGE w czasie drugiej ciąży ,bo przy pierwszej ani razu jej nie zaznałam.A zaczeła się już w pierwszych tygodniach ciąży i skończyła z dniem narodzin mojej Julci.Stosowałam tak jak wiele z was reni,miętówki,zimne mleko,piłam tylko wode niegazowaną.
Pozdrawiam
 
Bardzo skuteczny na zgage i ciężaróweczki moga brać jest Maalox..
taka zawiesina - smakowo fuj :crazy: ale rezultaty zdumiewające...

Do niedawna pomagały mi tylko migdały ...ale przestały pomagać..

shiva a jestes pewna ze Alugastrin można brać w ciąży ???
Moj mąż przy chorobie wrzodowej brał rownież alugastrin ... troche ma skutkow ubocznych :eek:
 
reklama
witam jestem w 38 tyg ciazy i od 2 tyg mam zgage z ktora sobie nie moge poradzic:-( piecze jak cholerka juz nie daje rady nawet w nocy spac nie moge:-( prosze podpowiedcie jak z tym sobie poradzic? i czy to moze byc zwiastun zblizajacego sie porodu
 
Do góry