reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
Agutka gdzie robione były te superaśne fotki w podpisie z Zuzią? nad morzem?

widzę, że mała ma extra włoski lokowane :) ścinałaś już Jej? ja Wiki podcinałam grzywkę,
bo był czas, że żadnych spinek ani gumeczek nie pozwalała zakładać, a do ślepek wpadały,
ale teraz już twardo zapuszczamy włoski i NIC nie obcinamy :)

Gabrysia jesteś jednak, jak samopoczucie? pytałam dziadka o pieska, niestety nie weźmie go do siebie, pisałaś do schroniska? może na stronie gazeta.pl ogłoszenie dać? specjalny wątek zielona góra tam jest i dużo ludzi zagląda codziennie.
 
Wróciłam wziełam prysznic a przysniecie mi nie grozi bo spałam od 19 do 2o:szok::szok::szok:

Dziewczyny mam taka sukieneczke na sprzedaż:Zobacz załącznik 89903 Zobacz załącznik 89904 Na tym zdjęciu tammalutka na tle panny młodej:confused: P1060118.jpg

PICT0292.jpg
 
reklama
Aniula cześć. czuję się dobrze pomijając ciągle płaczliwy humor to nic mi nie jest.
Kacperuś zafascynowany tym że wyruszy do przedszkola.
 
Do góry