reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

a u ans R wybieral dla dziewczynki imie a ja dla chlopca... i jak sie dowiedzialam ze bedzie dziewczynka i jak moj R podal imie Joasia.. to myslalam ze go utluke.... ale coz.. umowa umową i została Joasia :)
 
reklama
A u mnie z imieniem było tak,że od 17 lat miałam zaklepaną Zuzię dla swojej przyszłej Córeczki. :-D
Moje rodzeństwo,jakby miało być Bratem,to Kacprem,a siostrą,to Zuzią. No i że urodził się Brat,to Zuzia została i nikomu w rodzinie nie pozwalałam dawać swoim córkom tego imienia - dodam,że miałam wtedy 5 lat. :-p :-D :-D :-D
A dla chłopca wybrałam Szymon. :-) Tak mi się poprostu spodobało. :-) :tak:
 
Ja od wielu lat uwielbialam imie Julia :) I juz jako nastolatka postanowilam ze tak bedzie miala na imie moja corcia. Jednak od paru lat jest to najpopularniejsze imie i z wielkim smutkiem musialam z niego zrezygnowac. Nie chcialam zeby pozniej w przedszkolu czy szkole byla kolajną dziesiąta Julką z rzędu. Wymyśliłam więc imie: Liliana :)
Jednak na nic mi sie to nie zdało... bo okazało się że chłopak. Dlugo myslelismy nad imieniem. Jak juz nam sie jakies podobalo, to okazalo sie ze jest w pierwszej dziesiatce najpopularniejszych imion eh :(
I wymyslelismy: Sebastian :) Na razie zostajemy przy tym imieniu. No chyba ze do marca cos innego nam wpadnie do glowy. Chociaz wątpię. Myślę, że zostanie SEBASTIAN :)
 
To i ja pozwolę sobie opisać jak u nas było z wyborem imienia. Miał być Dominik, ponieważ ja od pierwszego dnia jak wiedziałam że jestem w ciąży to wydawało mi się że będziemy mieli synka, nie chciałam wiedzieć od lekarza kto tam rośnie.
Gdyby była dziewczynka to tak sobie myśleliśmy że Klaudia albo Weronika. Ja miałam ciocię Weronikę, żyła prawie 100 lat, i jak przeczytałam znaczenie tych imion to bardzo mi się podobały. Ale oczywiście miał być Dominik. Wyobraźcie sobie jakie było nasze zaskoczenie:-D I jak spojrzeliśmy na naszą córeczkę to od razu wiedzieliśmy że to jest Weronisia:tak:
 
widzilam ze mowilyscie o ksiazkach!

szczegolnie plecam ksiazki doroty terakowskiej!-wszytskie-niektorzy pisza ze to dla mlodziezy -mi sie tak nie wydaje..."ono" "poczwarka"
tylko zaznaczam ze obie nie sa zalecane dla kobiet w ciazy...
 
Jak nie chcesz placic to musisz miec skierowanie na pierwsze usg bo na drugie juz nie trzeba;
Ja mialam skierowanie od pediatry(bo nasza daje wszystkim dzieciom) i nic nie placilam oczywiscie.
 
reklama
Do góry