reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki i przedszkola w Łodzi

Witajcie.
Ja też jestem zainteresowana Waszą opinią na temat żłobków na Teofilowie.Moja Oliwcia od marca bedzie chodzić do złobka na Rydzowej.Może macie jakieś doświadczenia związane z tym żłobkiem.?Bardzo proszę podzielcie się ze mną Waszymi uwagami
 
reklama
Laski ja zamiaruje zapisac w tym roku dziecko wszak skonczyla 2 latka ale we wrzesniu bedzie 2,5 jak myslicie ma szanse ??? mieszkam na widzewie wschodzie moze ktoras z was ma jakies informacje o przedszkolach.

Bede wdzieczna

pozdrawiam
 
Hej
Mysle że 2,5 latek dostanie sie tylko i wyłacznie jeśli beda wolne miejsca a w co wątpie.Niechce Cie zniechęcac ale myslę że bez protekcji raczej małe są sznse ;)
Claudinelle neistety nie pomoge bo moje pociechy do żłobka nie chodziły ;)
Ja tylko miałam dobre opinie od dwóch koleżanek o żłobku na harcerzy zatorowców ;)
 
Heh dzieki Magda :) nie no ja w okolicy mam 4 przedszkola to moze sa szanse na jakies 2 godzinki :D ale ponoc nabory elektroniczne bardzo utrudnily przyjecia mlodszych dzieci.
 
Heh dzieki Magda :) nie no ja w okolicy mam 4 przedszkola to moze sa szanse na jakies 2 godzinki :D ale ponoc nabory elektroniczne bardzo utrudnily przyjecia mlodszych dzieci.

O z tym to się zgodze bo własnie mam rozeznanie bo gdy starsza córa chodziła do przedszkola to weszły te elektroniczne nabory.Wcześniej to dyrektor mial pełna władze nad przyjęciami a teraz niestety nie i to duzy minus jest ale z drugiej strony jakis porzadek tez jest:crazy:
 
Witam wszystkie Mamy:))

Zapraszam serdecznie do Przedszkola Niepublicznego "Koliberek" w samym centrum Łodzi, na ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich ( okolice ul. Zielonej, Żeromskiego, Łąkowej). Przyjmujemy dzieci w wieku 2,5-6 lat.
Prowadzimy również Miniżłobek (Klub Malucha "Koliberek"): od 6 mcy do 2,5 lat.
Małe grupy, doskonała opieka a także miła atmosfera sprawiają, że dzieci są szczęśliwe a ich rodzice czują się usatysfakcjonowani.

Od kwietnia 2010 rusza nowa filia Miniżłobka na ul. Starorudzkiej ( okolice ul. Pabianickiej)!!!

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania a także zapraszamy osobiście, aby łatwiej było podjąc decyzję o zapisaniu dziecka.

tel. 600-294-206
www.przedszkole-koliberek.pl
 
Witam!
Jestem w trakcie zakładania miniżłobka. Ponieważ chciałabym stworzyć placówkę jak najbardziej przyjazną dziecku i rodzicom, proszę o opinie odnośnie tego co według Was jest ważne i jakie warunki musiałaby spełniać placówka, abyście bez obaw zostawili w niej swojego maluszka?
Nasz klubik przeznaczony będzie dla maluszków do 3 roku. Będzie mieścił się w domku jednorodzinnym na osiedlu Sikawa ( okolice ul.Janosika) Wszystkich zainteresowanych rodziców zapraszam do kontaktu nadin_m@wp.pl.

Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Witam.

Ja również chciałabym zaprosić do nowo powstałego Bajkowego Klubu Malucha, do którego właśnie rozpoczynamy rekrutację. Dzieci mogą tu liczyć nie tylko na świetną opiekę doświadczonych pedagogów, lecz również na mnóstwo zabaw, a także na wycieczki. Wszelkie informacje dostępne są na stronie http://www.bajkowyklub.republika.pl oraz indywidualnie na maila: bajkowy@onet.pl.

Bajkowy Klub Malucha.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry