reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki i przedszkola w Łodzi

Może ma ktoś info o prywatnych przedszkolach i żłobkach z Bałut?? Ja znalazłam kilka dosłownie, w innych rejonach Łodzi aż się od nich roi,a tu takie pustkie no:-(

Np.nie mogę się dodzwonić od 2 tyg do predszkola "Kubusiolandia" na ul.Krawieckiej 11
oraz do przedszkola prywatnego na Organizacji WIN.

Wstepnie wybrałam przedszkole na ul.Rybnej 7a,czy ktos cos o nim wie??
 
reklama
nie wiem, czy Radogoszcz Cię interesuje, ale tu ostatnio co krok nowe przedszkole prywatne - Sukces, Pingwinek, lingwistyczne i jeszcze kilka nowszych. Przy parku Julianowskim też widziałam banerki do dwóch kolejnych.
 
Witajcie,

tak jak w temacie poszukuję dla synka jakiegoś fajnego miejsca, najlepiej gdzieś w okolicach Rudy Pabianickiej, może być też bliżej centrum lub np. w Ksawerowie.
Na razie interesuje mnie opieka przez 1-2 dni, jak uda mi się znaleźć pracę to pewnie na dłużej.

Może coś podpowiecie?

PS. Mieszkam bardzo blisko Stawów Stefańskiego, gdyby się jakaś mama chciała wybrać na spacer, zapraszam na priv.
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Klubu Maluszka place4baby. Nasz klub to kameralna placówka łącząca w sobie domową atmosferę, oraz profesjonalną opiekę. Dzięki niewielkiej liczbie dzieci mamy czas dla każdego maluszka, ponadto zminimalizowaliśmy ryzyko zachorowań. Jednocześnie dzieci bawią się z rówieśnikami co wpływa pozytywnie na ich rozwój. Oferujemy opiekę nad dziećmi w wieku 4mc-3lat. Możliwość dostosowania godzin pobytu do potrzeb rodziców. Posiadamy również bazę sprawdzonych niań, które w razie potrzeby mogą opiekować się dzieckiem w domu. OSTATNIE WOLNE MIEJSCE! Zapraszamy! tel; 889-544-093 place4baby@wp.pl ul.Giewont 82A (ok.ul.Brzezińskiej) place4baby klub maluszka
 
Witam
Zapraszam do nowego przedszkola muzyczno-językowego "EKO-JUNIOR" na Złotnie, ul Spadochroniarzy. Przedszkole zlokalizowane w nowoczesnym budynku z przstronnymi salami i własnym, pięknym ogrodem. Otwarcie 1 września - teraz promocja wpisowego. Szczegóły na stonie: www.eko-junior.pl.
Pozdrawiam i zapraszam.
 
ha,naszego Cyca jak mielibyśmy zapisac do tego żłobka co chcieliśmy,to żeby się dostał,powinniśmy zapisac jak jeszcze go w brzuchu nie było,jakbym była już w ciąży to za późno by było,chyba ,ze poczatkowe miesiące
 
reklama
ja sie przeprowadzilam i dzisiaj maraton po przedszkolach, zobaczymy comi powiedza. Mam nadzieje ze przyjma mi brzdace, tego starszego to wiem, ze musza bo za rok do pierwszej klasy idzie.
 
Do góry