reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki i przedszkola w Łodzi

[FONT=&quot]Zapraszamy do nowo powstałego Żłobka Montessori.
Oferujemy innowacyjną metodę opiekuńczo-wychowawczą stawiającą na indywidualne tempo rozwoju dziecka, wykwalifikowaną kadrę, dobrze zorganizowaną przestrzeń.
[/FONT]
[FONT=&quot]Żłobek Montessori
90-251 Łódź, ul. Jaracza 68
[/FONT]
[FONT=&quot] Więcej informacji na stronie:[/FONT]
[FONT=&quot]www.zlobek-montessori.pl[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczyny:)

Mam ogromna prosbe-potrzebuje opini na temat przedszkoli niepublicznych na Radogoszczu takich jak PINGWINEK, SUKCES, TYGRYSEK. Jesli ktoras z Was posyła dziecko do ktoregos z tych przedszkoli albo ma jakies informacje od innych mam bardzo prosze o opinie. Z góry dziękuję.
 
Zapraszam do nowego przedszkola i klubu malucha na Bałutach na ulicy nowopolskiej 5. Mnie osobiście przypadł bardzo do gustu poza tym oferują tam opiekę godzinową i w weekendy. Zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie :-) domek skrzata łodź :-)
 
moje dziecko chodzi od roku do żłobka na Tokarzewskiego, do tej pory bardzo chetnie, jednak od czasu przeniesienia do starszej grupy coś się zmieniło... Ciężkie rozstania ze mną, płacze, mówi że nie chce iśc do żłobka... nie wiem czym jest to spowodowane, czy zmianą towarzystwa dzieci, opiekunek, czy sposobu spedzania czasu, czy zimą i tym że kiedy wstaje jest jeszcze ciemno... pani kierownik przekonuje ze w ciagu dnia dziecko jest pogodne, nie płacze, je chetnie... sama nie wiem
:-(Poza tym od dwóch babć usłyszałam że panie wietrzą pomieszczenia intensywnie podczas kiedy dzieci śpią lub też kiedy się bawią, a przy tym wietrzą dzieci, które chorują. Sama nigdy tego nie widziałam, ale...
Proszę o wasze opinie, bo zaczełam sie zastanawiac nad zmianą żłobka, nie chciałąbym żeby dziecko zraziło się i później ciężko było by przekonać do jakiegokolwiek żłobka czy przedszkola. Piszcie mamusie
 
Hej
Opowiem Ci sytuację, jaką przeżyła moja siostra ze swoją córką. Mała, tak jak Twoje dzieciątko, uwielbiała chodzić do żłobka, wracała pogodna. Jednak po kilku miesiącach zaczęła grymasić, że nie chce iść, że woli zostać w domku, bo tęskni za mamusią. To były wymówki, ponieważ mała nie chciała się przyznać, co tak na prawdę spowodowało, że "odlubiła" żłobek. Po pewnym czasie, w trakcie rozmowy na zupełnie inny temat Zosia się "wygadała" - chodziło o to, że podczas, gdy jest czas leżakowania, ona nie chce leżeć i jako jedyna w grupie nie leżakuje i przez ten czas nikt jej nie towarzyszy przy zabawach, musi się sama soba zajmować.
W Waszym przypadku z pewnością wpływ miała tu zmiana otoczenia. Dziecko szybko się przyzwyczaja do pewnych czynności, osób i w chwili, gdy otoczenie się zmienia, reaguje na to w pewien sposób. Mi się wydaje, że potrzeba chwili czasu, by Twoja dzidzia przyzwyczaiła się do nowego otoczenia, dobrze poznała dzieciaki, nawiązała nowe przyjaźnie i z pewnością wszystko wróci do normy. Musisz dzidzię wspierać :) Powodzenia w szybkim przystosowaniu się do nowych warunków :)
 
Witamy serdecznie,

Międzynarodowe Przedszkole Edukacji Innowacyjnej umożliwia dzieciom od najmłodszych lat oswajanie się z językiem obcym w wielokulturowym środowisku. Tęczowy Świat dziecka to miejsce zabawy i nauki od 2 do 5 lat w dogodnej lokalizacji w centrum Łodzi, co umożliwia rodzicom podwożenie swoich pociech w drodze do pracy.

Szczegóły dla zainteresowanych: Przedszkole prywatne - Łódź - O przedszkolu
 
Witam! Poszukuję opinii na temat żłobka nr 8 przy ulicy Starorudzkiej w Łodzi. Jeżeli któraś z mam zna jakieś opinie o tym żłobku to bardzo prosiłabym o informacje.
 
Międzynarodowe Przedszkole Edukacji Innowacyjnej "Tęczowy Świat Dziecka" zaprasza dzieci już od 2 roku życia. W swojej ofercie mamy:
- angielski z native-speakerem 3 razy w tygodniu
- niemiecki 2 razy w tygodniu
- rytmika 2 razy w tygodniu
- logopeda
Zapraszamy także dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Przedszkole znajduje w samym centrum Łodzi na ul. Sterlinga 26 bezpośredni wjazd do przedszkola ul. Rewolucji 1905 r. nr 57.
Tel. 42-2995741, Przedszkole prywatne - Łódź - Wydarzenia
 
reklama
My się zdecydujemy na Sukces przy Borówkowej. Moja Ola ma 3 lata i nie chodziła wcześniej do żłobka. Przyjmują też młodsze dzieci. Czesne to 550 zł i nie ma opłat za zajęcia typu plastyka, rytmika. Przedszkole jest bezpieczne, zamykana furtka i drzwi wejściowe, przy każdym dzwonku ktoś podchodzi do drzwi. Duży ogród - widać jak dzieci bawią się z panią. Jest angielski i gimnastyka korekcyjna. Napoje bez ograniczeń w ramach cateringu. Mnie przekonało odczucie, że to naprawdę przedszkole a nie miejsce zarabiania pieniędzy. Na ścianach wiszą prace dzieci -jest ich dużo i bardzo różnorodne. Byłam dwa razy w przedszkolu i widziałam, że prace się zmieniają :) Dobrze jest umówić się na wizytę w przedszkolu i przygotować sobie listę pytań. Zaczynamy od października :)
 
Do góry