reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki i przedszkola w Łodzi

Kochane, zamierzam wrócic do pracy od listopada 2012. wtedy moja corka bedzie miala 11 miesiecy.Poszukuje dobrego prywatnego zlobka na Bałutach dla takich malenkich dzieci. Czy możecie cos polecic?slyszalyscie opinie?bede wdzieczna za Wasze porady.
 
reklama
Przedszkole Niepubliczne (Łódź-Górna) ogłasza nabór do grupy unijnej, finansowanej ze środków UE - rodzice dzieci płacą tylko za ubezpieczenie dziecka i wyżywienie.

Projekt skierowany do osób pracujących (oboje rodziców, osoby wychowujące dzieci samotnie), których dzieci nie dostały się do przedszkola publicznego oraz nie uczęszczają do innej placówki niepublicznej.

Ilość miejsc w grupie - 20 (10 dziewczynek i 10 chłopców).

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy (projekt@abc.kylos.pl) - prześlemy informacje dotyczące procedury naboru.
 
Zapraszam na kolorowe sesje zdjęciowe dziecięce/rodzinne/ciążowe. Miejsce realizacji sesji - okolice Łodzi i Warszawy.
Sesje mozna kupic bliskiej osobie i podarowac jako prezent na Gwiazdke - pprzesylam wowczas wlasnorecznie robiony kolorowy bon podarunkowy.
Realizuję sesje zdjęciowe typu studio, plener lub domowe.

UWAGA!!! - z okazji swiat każdego, kto zarezerwuje sesję do końca grudnia obejmie promocja w postaci + 50% zdjęć więcej do każdego pakietu

Strona:
...czas zamknięty w kadrze - Fotografia dziecięca


Dane kontaktowe na stronie
13.jpg
7.jpg
3.jpg
12.jpg
6.jpg
12.jpg
2.jpg

 
Witam wszytskich łódzkich rodziców!
Ja serdecznie polecam Klub Maluszka w Łodzi na ul. Fiołkowej. Jest to świetne miejsce do rozwoju malucha, dzieci mają dużo miejsca do zabawy (dużą salę a gdy jest ciepło także ogród). Dużo zajęć i profesjonalna opieka:) Dużą zaletą jest to że posiłki przygotowywane są na miejscu. Maluszki wychodzą uśmiechnięte i z pełnymi brzuszkami:) Serdecznie polecam:)
warto odwiedzić stronę internetową po więcej informacji i kontakt:))
 
widzę,ze forum trochę ucichło;(
planuje zapisać dziecko do przedszkola,do państwowego raczej nie ma szans żeby się teraz dostało,więc pozostaje prywatne.znalazłam Akademie Przedszkolaka „Małe Orły” ul. Klaretyńska ,co o nim sądzicie?przyda się każda opinia:-) a może polecacie inne?raczej coś z teofilowa (miałabym blisko do pracy).
 
Witam
W przyszłym roku wracam do pracy . Córa we wrześniu będzie miała 1,5 roku. Przedszkole odpada bo za mała. Pozostaje żłobek. U nas na widzewie tylko 4 żłobki .
Najbardziej interesuje mnie ten na Szpitalnej . Ale na Gogola czy Elsnera też może być. Jeśli macie jakieś doświadczenie z którymś z tych żłobków prosze napiszcie co o nich sądzicie
 
zgadza się, po kilku tygodniach było ok, polubiła nową grupęi panie, doszła młodziutka dziewczyna opiekunka, którą Ala bardzo polubila, przytulala gdy zaszla potrzeba i tak została ulubioną ciocią:)
Aktualnie chodzi do przedszkola - a raczej chodziła bo od kilku tyg. ciągną się non stop jakies choroby, już nie wiem co mam z tym robic i gdzie z tym pojsc, mam nadzieję że w koncu wyzdrowieje...
 
Nasz smyk chodzi do Kornelówki na Organizacji WiN. Poszedł do przedszkola, gdy miał 2,5 roku. Dziś ma prawie 4.
To bardzo małe, podobno jedno z najstarszych prywatnych przedszkoli w Łodzi. Zanim dokonaliśmy wyboru o wszystko wypytałam znajomą pracującą w kuratorium, a ta o przedszkolu mówiła w samych superlatywach.
Mają malutkie grupy. U synka jest chyba 8 osób. Ciocie są przesympatyczne. Nie ma kateringu, wszystko gotują na miejscu, a pani dyrektor osobiście robi zakupy żywieniowe. W ramach czesnego syn ma: 2 x angielski, 2 x włoski, rytmikę, zajęcia plastyczne, zajęcia muzyczne.
Od pierwszego dnia syn chodzi tam z uśmiechem na ustach i nigdy nie było żadnych problemów.
Przedszkole może nie zachwyca wystrojem, ale jeśli chodzi o opiekę, realizowany program, podejście do dzieci, atmosferę i to jak moje dziecko się rozwija zasługuje na gigantyczny plus.
 
reklama
Witam
Otwiera się maleńki żłobek na Rokicińskiej, Kołysanka :biggrin2: Czy są tu jakieś mamy chętne do obejrzenia ? Samej smutno tak oglądać ....Taki pomysł aby się razem wybrać i poznać Panie .
Co Wy na to ?!
pozdrawiam
mama Oli
 
Do góry