reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w Rzeszowie

Jeżeli miałabym polecać żłobek, to tylko ten który znam tzn nr12 w Rzeszowie. Od 6 miesiąca życia zanosiłam do niego najpierw swojego synka a teraz zanoszę córunie. Szczerze, to nie znam lepszego miejsca w którym dzieci dostają tyle miłości i jednoczesnie umiejetności, poprostu Panie z 12'tki wychowały mi syna a teraz wychowują córkę. Dzieciaczki czują się tam cudownie, jeszcze mi się nie zdarzyło żebym wybierała Julkę zapłakaną, zawsze idzie z uśmiechem i taką samą ją wybieram.
Pozdrawiam wszystkie żłobkowe mamy i oczywiście Panie.
 
reklama
Ja polecam niepubliczny żłobek "Bystry Miś"
Doskonała i wykwalifikowana opieka oraz zabawy edukacyjne, jak to przeczytałem to myślałem, że raczej mało w tym prawdy ale podczas okresu adaptacyjnego mojej Darii szybko się okazało, że jest to chyba jedyny taki żłobek w okolicy.
Zabawki oraz meble bezpieczne do użytkowania przez najmłodszych a i Daria wraca zadowolona, jeszcze ni zdarzyło mi się by płakała bo coś się stało. Jak ktoś ma pytania z chęcią odpowiem a więcej informacji na stronie bystrymis.pl
 
W Rzeszowie otwierają się dwie nowe placówki żłobków Kraina odkrywcy. Placówki posiadają system monitoringu dla rodziców do bieżącej obserwacji dziecka. Żłobki też dla zapotrzebowania rodziców są dostępne od godziny 6:30 do godziny 18:30. Placówki posiadają wykwalifikowaną kadrę oraz przestronne słoneczne sale. Koszt miesięczny to tylko 460 zł. Polecam
 
W Rzeszowie otwierają się dwie nowe placówki żłobków Kraina odkrywcy. Placówki posiadają system monitoringu dla rodziców do bieżącej obserwacji dziecka. Żłobki też dla zapotrzebowania rodziców są dostępne od godziny 6:30 do godziny 18:30. Placówki posiadają wykwalifikowaną kadrę oraz przestronne słoneczne sale. Koszt miesięczny to tylko 460 zł. Polecam
Więcej informacji na Żłobki Kraina Odkrywcy - żłobek Kraków, żłobek Rzeszów - Home
 
NIE POLECAM prywatnego żłobka Mali Zdobywcy w Rzeszowie!!! Byłam tam zapisać swoją córkę. Chciałam zobaczyć salę, w której przebywają dzieci. Wchodząc tam przeraziłam się. Dywan był tak brudny, tyle było na nim plam, że się zastanawiam kiedy był prany ( i czy w ogóle). Brzydziłam się postawić na nim stopę. Ściany poobdzierane z tapety, widać, że dawno nie były malowane. Dziwi mnie to bardzo, bo za to się płaci niemałe pieniądze. Nie podobała mi się trochę za mała sypialnia, bo wszystkie dzieciaczki nie mają szans się w niej pomieścić, ale to sprawa drugorzędna.
 
Witam dziewczyny.
Mam chwilę czasu i tak przeglądam opinie o Rzeszowskich prywatnych żłobkach. Przyznam ,że jestem zdziwiona wpisem od "szalona mama" na tema żłobka Mali Zdobywcy.
Ponieważ jestem mamą Szymka ,który tam jest zapisany i od 31 sierpnia przez 4 dni przebywałam tam z dzieckiem na dniach adaptacyjnych na sali. Wykładzina jest czysta a ściany też są w dobrym stanie. Jeśli chodzi o sypialnię owszem jest mała ale bez przesady dzieci się tam mieszczą przecież śpią tam tylko nie przebywają całego dnia.
Nie mam pojęcia kto takie bzdury wypisuje ale co się dziwić przecież to Polska gdzie każdy,każdemu zazdrości i tylko patrzy by zrobić drugiemu na złość.
Sama jestem świadkiem jak czekałam na syna na korytarzu przecież kiedyś musi zostać sam :) w czwartek pani dyrektor zapisała troje dzieci na październik.
Dlatego drogie mamy lepiej nie czytać opinii itp. ponieważ konkurencja nie śpi a na każdym forum jest coś napisane na każdy prywatny żłobek a potem jest reklama innego żłobka ,że trwają zapisy itd...
Drogie mamy chodzimy i oglądamy żłobek i wybieramy ten ,który się nam podoba.
Pozdrawiam panie opiekunki ze żłobka Mali Zdobywcy szczególnie Panią Madzię i Justynę.
 
Drogie Mamy,
Każdy wybiera sobie taką placówkę dla swojej pociechy, aby spełniała określone kryteria. Dla mnie bardzo ważna jest czystość w takim miejscu jak żłobek.
Nie wiem skąd ta złośliwość koleżanki "joannabarc". Forum jest po to, aby wymieniać swoje spostrzeżenia na określone tematy. Ja także jestem mamą. Nie pisałabym tego, gdyby wszystko było w porządku. Chciałam tam zapisać córkę, pewnie spotykałybyśmy się na korytarzu, ale brud to dla mnie znaczące naruszenie zasad.
 
Drogie Mamy,
Każdy wybiera sobie taką placówkę dla swojej pociechy, aby spełniała określone kryteria. Dla mnie bardzo ważna jest czystość w takim miejscu jak żłobek.
Nie wiem skąd ta złośliwość koleżanki "joannabarc". Forum jest po to, aby wymieniać swoje spostrzeżenia na określone tematy. Ja także jestem mamą. Nie pisałabym tego, gdyby wszystko było w porządku. Chciałam tam zapisać córkę, pewnie spotykałybyśmy się na korytarzu, ale brud to dla mnie znaczące naruszenie zasad.
 
reklama
brud to faktycznie coś co w żłobku nie powinno mieć miejsca... niedopuszczalne tam gdzie dzieciaki sa malutkie i łapia kazdy wirus, bakterie, a brud sooory ale rozwojowi chorób tylko sprzyja... Co do Rzeszowa - jak chodzi o żłobek to sa jeszcze Bystrzaki. Wiem że tam dbają o czystość i higiene, w salach mają pozakładane oczyszczacze powietrza żeby eliminować rozprzestrzenianie się wirusów a na spacerki dzieci jeżdżą specjalnymi Żłobkobusami
 
Do góry