reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana łóżeczek na łóżka :-)

reklama
Dokładnie na Allegro chyba najtaniej. My kupiliśmy na targu, tzn. zamówiliśmy. Dorobili nam jeszcze drugi większy boczek i za to wyszło po 650 zł za łóżko. Ten boczek jest super... bo chyba na początku by były same upadki. Teraz tylko może z 2 na miesiąc spadają. Moje urwiski strasznie wiercą się w łóżkach :-))
 
A my już po porodzie (przed nie zdążyliśmy) zdecydowalismy się na rozkładaną kanapę. Miała byc co prawda mała, ale mąż był sam i po rozłożeniu jest 160x200 ;-) Razem z kanapą były poduchy które rozkładamy na podłodze. Synek jak dotąd spadł na początku dwa razy i na razie nie spada :tak: U nas wczesniej mały spał ze mną wiec zależało nam zeby w razie czego mąż albo ja mogli sie z nim położyć. Synuś zadowolony, często nawet w dzien biegnie się tam pobarażkować ;-)
O coś takiego tylko kolory bardziej dziecięce
KANAPA SOFA KENZO na bonelu - HIT-RATY MarketMeble (2517131202) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
no właśnie się ostatnio zastanawiałam, kiedy jest najlepszy moment na zmianę łóżeczka na łóżko. Doszłam do wniosku, że to wszystko zależy od dziecka, kiedy one samo nie będzie już tam chciało spać
 
Osobiście uważam, że najlepszy moment następuje po skończeniu 2 lat przez dziecko. Właśnie w tym czasie zmieniłam łóżko mojemu dziecku na większe, takie o długości 165cm.
Przy zmianie łóżka polecam poszukać ofert sklepów internetowych, często taniej niż na allegro, bo allegro kasuje wysoki procent. No i taniej niż w salonie z meblami bo to w końcu sklep internetowy. Ja sama kupiłam łóżko parterowe na Sklep internetowy - łóżka piętrowe dla dzieci
 
Myśmy przez pewien czas mieli rozstawione łóżko piętrowe, ale teraz znowu się przeprowadziliśmy i jest mniej miejsca, więc znowu piętrówka. Chłopcy szczęśliwi (Starszy u góry), kochają swoje łóżeczko :-)
 
reklama
kochane Mamy, mam do Was pytanie.
Nasze mieszkanie ma zaledwie 30 metrów. Trudno nam się w nim pomieścić, zwłaszcza, że zaraz do Kalinki dołączy Braciszek lub Siostrzyczka. Mamy maleńką sypialnię, w której zmieści się łóżeczko plus jedno łóżko. Do tej pory mieliśmy zwykłą, rozkładaną kanapę. No ale miejsce w łóżeczku Kaliny zajmie drugi Maluch.
A ponieważ sypialnia Malutka, to już nic obok się nie zmieści. Ale znalazłam takie łóżko : TRIO ECO - łóżko piętrowe 3-osobowe - MebleDlaDziecka.com.pl
Idealnie by nam do sypialni pasowało tylko zastanawiam się, czy się z Mężem na dole wyśpimy.. no i też nad tym, czy Kali nie będzie za mała na to, by spać do góry. Łóżeczko jest mocno zabudowane, więc wydaje się bezpieczne, ale chciałabym poznać zdanie doświadczonych w tej kwestii mam. Mogę na Was liczyć?:) a może macie jeszcze jakieś inne pomysły odnośnie zagospodarowania niewielkiej powierzchni pokoiku? :) Sypialnia to tylko 8 metrów kwadratowych.. A zaraz będzie nas tam spała czwórka. w zasadzie, już śpi;)
 
Do góry