reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

Nie widać, Monia, zbyt dobrze tej różnicy, bo zdjęcia źle zrobione (choć na brzuchu widać różnicę). Powinnaś za każdym razem złapać sylwetkę od głowy do stóp. Tak czy siak: gratuluję :tak::-D
 
reklama
Majandra Ty nie widzisz różnicy:szok: między pierwszym, a ostatnim zdjęciem jak dla mnie jest kolosalna:szok::-) Monia wyglądasz świetnie:-) GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
Monia, ładnie, ładnie, nie dziwię Ci się, ze wróciła chęć do życia, bo fajnie teraz wyglądasz:-):-)
 
Majandra ............. nie widzisz????????????? Przeciez Monia nie pokaże sie jak na FB u Chodakowskiej ......... w samej bieliźnie.:sorry:
Monia róznicę widac i to dużą nawet w ciuchach.............. GRATKI
 
dziękuję dziewczyny :-)zdjęcia takie bo ogólnie nie lubię sie fotografowac i mam mało zdjec i cieżko bylo coś znaleźc. zeby było lepiej widziec
Agulka a wiesz że kiedys właśnie specjalnie zrobiłam zdjęcia w 2 częsciowym stroju kąpielowym żebym miała do porównania przed i po ale nie umiem tego zdjęcia znaleźc.....a tam wygladałam tragicznie...................
 
Majandra ............. nie widzisz????????????? Przeciez Monia nie pokaże sie jak na FB u Chodakowskiej ......... w samej bieliźnie.:sorry:
Monia róznicę widac i to dużą nawet w ciuchach.............. GRATKI
Ja wierzę, że jest różnica i widzę ją, ale nie widać, że to aż tyle kilogramów. Ja też tak sobie źle zdjęcie zrobiłam i wyglądało, jakbym raptem 3 kg schudła, a to było 10. Jak pisałam wyżej, najbardziej widać na brzuchu. A że Monia nie lubić robić sobie zdjęć to tez widać (ja też nie lubię). :blink:
 
no i znowu przybiegłam sie pochwalic od początku mojej walki z kg dziś osiągnełam w sumie - 15kg:-):-):-)
 
reklama
Witam kobietki
Ja przed ciążą ważyłam 59 kg. W ciąży przytyłam do 89. Teraz aż trudno uwierzyć że aż tyle ważyłam. Przez pierwsze 3msc nic nie chudłam (podobno gdy hormony się uregulują zaczyna się chudnąć) w tej chwili minęło 8msc do wagi z przed ciąży zostały mi 5 kg. Od 4 msc waga zaczęła lecieć w dół.Mój sposób na odchudzanie po ciąży - karmienie piersią dziecko wszystko wyciągnie a kilogramy maleją.
Pozdrawiam
 
Do góry