reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

Hejka, jeszcze nie urodzilam, ale juz mysle o zrzucaniu zbędnych kg :). Termin mam na 19.05 i chcialam zapytac jak szybko wrocilyscie do formy po porodzie? Od kiedy mozna zaczac cw? Jakie cw wybrac i czy laktacja przeszkadza w tym? Moja waga przed ciaza to niestety 70kg przy wzroscie 162 ;(. Obecna waga to 82kg. Chcialabym schudnac tak do 60kg i daje sobie na to do konca roku. Z tym, ze do konca wrzesnia chcialabym wazyc tak jak sprzed ciazy. Ten plan co przedstawilam jest planem pesymistycznym, bo nie mam zielonego pojecia co mnie czeka i czego moge sie spodziewac. Znalazlam fajne cw na poczatek na youtube pod nazwa eska fit :). Obecnie jestem na kupnie butow i ubran do cw, bo chce sie czuc sexy i miec dodatkowa motywacje :D.
 
reklama
już nie mam nadwagi:-):-):-) z otyłości 1 stopnia udało mi się zejśc do wagi w normie:-):-):-)chociaż cel jeszcze nie osiągnięty walczę dalej ......ale teraz już tak bardziej na luzie jeszcze kika kg mi zostało bo chciała bym zejśc do 57 ale pierwszy cel to 60kg a później jak się uda to do 57kg będę dążyc ;-)
 
Monia!!!! Suuuper!!!!!!! 57-58kg to ja teraz waże i chciałabym ze 2kg mniej, ale jakoś takoś...
 
Donuś a ile Ty masz wzrostu? ja jak osiągnę te 57 to juz mniej nie będę chciała raczej....to mi wystarczy
 
no to znów się pochwalę:-p
było tak
cats.jpg

a teraz jest tak

ja.jpg
 

Załączniki

  • cats.jpg
    cats.jpg
    56,7 KB · Wyświetleń: 172
  • ja.jpg
    ja.jpg
    41,4 KB · Wyświetleń: 182
reklama
Do góry