Strona 1 z 2 12 Ostatni
1. do 10. z 19
    Mamy lipcowe'08

Domyślnie nieswiezy oddech...

Moj synek ma dziesiec miesiecy jest zdrowy, nie ma kataru, migdalkow czy czegos podobnego. Od jakiegos czasu zauwazylam, ze ma nieswiezy oddech . Wydaje mi sie, ze tak male dzieci nie powinny miec przykrego zapachu z ust. Czy ktoras z Was ma podobny problem? Czy to moze byc od zoladka? Zabki a ma ich az szesc sa zdrowe! Co robic?

Pozdrawiam.

Mama 2004 i 2009 Avatar moniaa_

Domyślnie Odp: nieswiezy oddech...

witam, ja również mam taki problem, z tym że Nicole brzydko pachnie z buźki tylko w nocy. W dzień jest OK.
    Nicole ma wszystkie ząbki, byliśmy dzisiaj n apierwszej kontroli u dentysty i powiedział iż zabki sa OK. Jest zdrowa, więc wydaje mi sie iz to od żoładka, za tydzień mam wizyte u pediatry wiec wtedy dokładnie się o to dopytam.
    Ale może jest mama co już miała z tym styczność i coś na to poradziła?
    Moniaa & Nicole(29.10.2004) & Nikodem(24.05.2009)

Mamy lipcowe'08

My tez bylismy u lekarza i powiedzial, ze nie ma sie czym martwic. Dodam, ze mieszkamy w Anglii a tu opieka lekarska jest czasem niezadawalajaca. Moze u Was bedzie lepiej. Czekamy na relacje .

Pozdrawiamy cieplutko.
    Renia i Kuba.

Początkująca(y) Avatar makaoo

I co z tym oddechem? Jakoś cicho. Ja też się zastanawiałam nad tym. Mała ma ząbki, więc może nie dokładnie czyścimy??? Nie jest też tak, ze jest to oddech znewalająco brzydki - po prostu taki nie neutralny :)

Mama Amelki i Filipka Avatar monika3

Kiedyś słyszałam opinię że gdy małe dziecko ma nieświezy oddech to może to oznaczać infekcje dróg moczowych...w sumie to nie była opinia pediatry ani innego lekarza ale w naszym przypadku sprawdziło się...niestety

Na moich ramionach niosę Twój świat,
    Trzymam Cię za rękę,
    Przez noc prowadzę do dnia.
    Zanim z rąk wyfruniesz jak niebieski ptak
    Usiądź tu wygodnie - mam kilka rad...

Początkująca(y) Avatar makaoo

Czy w przypadku infekcji dróg moczowych - oprócz nieświeżego oddechu - bły inne objawy. Jkie to były bakterie/wirusy i czym leczone?

Mama Amelki i Filipka Avatar monika3

Makaoo...u nas infekcja dróg moczowych została zdiagnozowana w szpitalu przy rutynowym badaniu moczu...okazało się że w moczu Amelki są leukocyty, erytrocyty, bardzo liczne bakterie...zostało to wyleczone antybiotykiem (Augumentin) i Furaginem...po dwóch miesiącach był nawrót choroby i pierwsze co mnie zaniepokoiło to ciężkie noce...Mała budziła się po kilka...kilkanaście razy z płaczem...no i ten oddech...może nie jakiś straszny ale zawsze "coś"...
    W każdym razie co miesiąc kontrolujemy mocz córeczce...

Pozdrawiam

Na moich ramionach niosę Twój świat,
    Trzymam Cię za rękę,
    Przez noc prowadzę do dnia.
    Zanim z rąk wyfruniesz jak niebieski ptak
    Usiądź tu wygodnie - mam kilka rad...

Mamy lipcowe'08

Moj symek ma problem z alergia i mysle, ze to od tego. A z drugiej strony to im Kuba jest wiekszy to oddech jest gorszy fuj... . niedawno zrobilismy badanie w wlosow na alergie no i sie okazalo, ze na duzo rzeczy jest uczulony ktorych nie podejrzewalismy np na pszenice i produtky przenne ale nie ma alergii na gluten. Dzialamy zeby wyeliminowac alergeny z diety i zobacze co sie stanie z oddechem.
    Ale ciekawi mnie jakie objawy miala twoja corka Moniko bo z Twojej wypowiedzi to wychodzi, ze przez przypadek wykryto te leukocyty, erytrocyty, bardzo liczne bakterie.

Początkująca(y)

koniecznie musicie zrobić badanie USG pod kątem refluksu

mamu$ia
    Guest

Mój misio ma ponad 3 miesiące i zdarza mu sie mieć nieświeży oddech. Lekarz mówi, że z małym wszystko w porządku myśle, że to przez to, że jest karmiony butelką lub dlatego, że idą mu ząbki.

Strona 1 z 2 12 Ostatni

Zasady pisania postów