reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

I nic nie wiem...
Dzwoniłam ale tylko usłyszałam ze mam jutro dzwonić.....
Boże co za nerwy....
Sama nie wiem co o tym myśleć.
 
reklama
Patty spokojnie ja czekalam na wyniki amino 6 tygodni po czym hodowla nie wyszla ale ze juz byl to 21 tydzien zrobili fisha na wlasny koszt tego co im zostalo.. i wyszedl zdrowy chlopczyk.. Teraz ten chlopczyk ma 6 tygodni i jest z nim wszystko wporzadku i jest super zdrowy ;) glowa do gory ;)
 
Paty wiem,ze latwo sie pisze,ale wytrzymaj jeszcze.Ja nie bede dzwonila.Poczekam.Wiesz,jak to jest w Pl ze sluzba zdrowia.Na wszystko maja czas.Glowa do gory :-)
 
Musze wytrzymać,nie mam wyjścia:-)
Kemilia mowisz ze nie bedziesz dzwonic...
Mi w szpitalu powiedzieli ze mam dzwonic po wyniki,wiec nie mam innej możliwości zeby sie dowiedzieć,później tylko moge odebrać wynik na papierze.
To czekanie jest straszne....:-(
Nigdy w zyciu niczym tak sienie denerwowalam....
 
Aa aaa Paty skoro kazali to pewnie,ze musisz dzwonic.Mi Pani Genetyk powiedziala,ze ona osobiacie do mnie zadzwoni po 3 tyg.wiec ja nie mam wyjscia.Póki co staram sie nie myslec i zyc chwila z corcia...Dopiero pewnie mnie dopadnie po amnio.Paty zycze spokojnej nocki,musi byc dobrZe.Jesteś moją Nadzieją :-)
 
A więc......na 15 płytek wychodowało sie narazie 6 a na podstawie tych wychodowanych juz wykluczono calkowicie zd:-):-) badanie trwa nadal to wychodowania 15 sztuk ale u mnie podwyższone ryzyko bylo na zd więc juz po stresie...dzis mamy święto po tym strasznym oczekiwaniu,jeszcze tylko czekam az sie dowiem co bedzie bo mam 20tc i dalej nic....:-) teraz zaczynam myslec o takich rzeczach dopiero bo wczesniej nawet sie nie zastanawiałam nad tym,teraz w pełni moge sie cieszyć ciąża.....czuje jakby straszny ciężar spadł ze mnie.....
Dziewczyny dziękuję wam wszystkim za wsparcie!!! Gdyby nie wy nie wiem jakbym przetrwała ten czas....jesteście najlepsze!!! Ściskam was mocno:-)
Kemilia trzymam za ciebie(za was) kciuki:-) czekam na dobre wieści...mam nadzieje ze moja sytuacja choc troche polepszyła ci samopoczucie skoro masz takie samo ryzyko:-):-)pozdrawiam :-)
 
Najwieksze ryzyko jakie było zostalo wykluczone wiec reszta musi być ok:) wierze w to...napewno bede dalej dawać znac co i jak z dzieciątkiem......
Boże jaka ja jestem szczęśliwa...:):):)
Trzymam kciuki za was wszystke i życzę samych pozytywnych wieści !!
 
reklama
Nadzieja jest bardzo ważna.....
Przeżyłam to co ty teraz wiec wiem jak i ciężko. Ja dalam radę wlasne dzięki nadzieji i ty tez dasz:-) trzymam mocno kciuki i czekamy na wiesci....:*
 
Do góry