reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Dziekuje Aniu.Kurcze mam nadzieje ze ta opona nie bedzie przeszkoda.Jak.ostatnio czytalalam wnikliwie opis z badania USG to widnial wpis badanie przeprowadzono w trudnych warunkach technicznych.Pewnie chodzilo o moj tluszczyk,:-(
 
reklama
Immunoglobulina anty-D to zwykły zastrzyk domięśniowy, czyli podaje się go w pupę ;) nic strasznego. To standardowa procedura jeżeli dochodzi do przerwania ciągłości błon płodowych u matek Rh (-) ujemnych. Wszystko to dla zdrowia twojego maleństwa :).
 
Natalka-dziekuje za info-uspokoilas mnie:-D Ale z 2 str to zawsze jakas przeszkoda. JAKBYM nie mogla miec dodatniej gr krwi:p
 
Teraz maja taki sprzet ze oponka im nie przeszkodzi ;)
A To gdzie sie wbijaja zalezy jak dziecko jest ulozone ile wod jest i wg ;) niestety trzeba zaufac lekarzowi ;) ja sie panicznie balam bo igla weszla 3 cm od noska malego ale lekarz powiedzial ze to najlepsze miejsce i nic sie nie stanie tylko lzy plynely i szybko poszlo. Glowa do gory ;)
 
Kemilia wszystko będzie dobrze, nie myśl o tym tak dużo bo zwariujesz. Lekarze na pewno mają doświadczenie z nie takimi przypadkami ;) gdyby było to jaką przeszkodą, na pewno by Cię o tym uprzedzili. Trzymam mocno kciuki i wiem, że będzie dobrze!
 
Dziekuje kochane.Duzo pomaga mi to forum,tzn. Wy.Nikt nas nie zrozumie tak doskonale,jak my same,ktore to przezywamy :-*
 
reklama
Kemilia nie martw sie oponka,napewno lekarzowi to nie przeszkodzi:) ważniejsze dla lekarza jest ułożenie dziecka....
Np.ja mam tyłozgięcie macicy i dzidzia podczas badania byla dalej od powłok brzusznych niz u kobiety z normalnym ułożeniem macicy,dlatego jak innym paniom na oddziale robił dr.hab. tak do mnie przyszedł sam profesor bo to było duze utrudnienie,bo na usg było dosc słabo widać wszystko. Nawet w wypisie na karcie badania usg mam napisane "wybitnie zła wizualizacja utrudniająca ocenę anatomii płodu "
Wiec myślę że oponka jaka by nie była to nie problem......
Trzymam kciuki kochana:):)
 
Do góry