reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Dziękuję Paty :)
Właśnie łykam SLOWMAG z B6 i Nospę..Magnez 6 tabletek dziennie, a Nospę 2 x. Zalecenie Pani Genetyk:)
 
reklama
Dziewczyny bylam dziś na usg połówkowym i wreszcie dzidzia sie ujawniła....
Jest synek caly i zdrowy:-)
 
Kochane jestem juz PO.Nie było zle.Samo uklocie nie bylo przyjemne,pobieranie rowniez.Dzidzius tak sie wiercil,ze troszke to trwalo.Panie pochwalily moje wody plodowe,daly zastrzyk w pupe i ułożyły na jakis czas na lezance.Odpoczelam,ponownie Pani Dr zrobila USG w celu zbadania tętna i po przekazaniu zalecen wypuscila do domu.nie kazała się forsowac, meczyc,natomiast zalecila odpoczywac.Nie mam sie martwic bólami brzucha,bo to normalne.Jezeli natomist mialabym goraczke,krwawienie lub wyciek wod kazala zglosic sie do szpitala.Nie daj Boze spital widze z balkonu.Teraz sie boje poronienia,ale musze miec nadzieje.Na wyniki bede czekac min.3tyg.ale w razie przedluzenia sie,nie mam panikowac,gdyz z wyhodowaniem komorek jest,jak z wyhodowaniem kwiatka-jedne dojrzewają wczesniej,inne pozniej:-)Teraz odpoczywam....Pozdrawiam Was Kobietki...
 
Dziękuję aniu:):)
Kemilia odpoczywaj teraz i staraj sie nie denerwować oczekiwaniem.....napewno będzie dobrze,wierze w to:):) .....baa...ja to wiem:):):)
 
Kazano mi lezec na lewym boku:-D Boje sie,ze nie poczuje tych saczacych sie wód plodowych :-(Tydzien czekania az ryzyko minie ahhhh
 
Patyy serdecznie gratulują zdrowego chłopczyka, niech teraz sobie w spokoju rośnie :)
Kemilia wszystko będzie dobrze, gdyby wody zaczęły odchodzić to na pewno zauważysz, ale do tego nie dojdzie! życzę Ci cierpliwości w czekaniu i trzymam kciuki za dobre wyniki :)
 
reklama
Dziękuję Natalko:-)Leze,gnije w lozeczku na lewym boczku.Noc przespalam w miare OK,tylko z tym siusianiem latam,jakos czesto-mam tak od poczatku ciazy.Dzięki Bogu ustalo zle samopoczucie i mdlosci,nawet nie zauwazylam kiedy,tak bylam pochlonieta amnio.Mąż skacze dookoła mnie,kolacja,sniadanko,lekarstwa, piciu:-D Musze chyba dzwonek z roweru miec przy sobie i dzwonic,bo ciągle Go wzywam,meza:-D dzis rano mowie corci (4,8latek)-a wiesz corciu wczoraj widzialam Dzidziusia znow.Ona na to "i co ma siusiaka?" hahaha.Amcia bardzo by chciala siostre.Imie juz upatrzyla-Cadens-ulubiona postać z My little Pony :-D Musze jakos wypersfadowac jej to imię :p Z mężem liczymy na Lełosia ;-)Ale wiadomo teraz najważniejsze jest zdrówko Dżindżulka...
 
Do góry