reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam :)
Dziękuję wam za rady jak z tego wyjść :)
Dzis juz jakby ciut lepiej tylko kaszel na zmiane mokry i suchy co mnie wykancza.
Drugi dzien w łóżku ale z tym to mi akurat dobrze ;)

Matik jak u ciebie?
Zapomnijcie o tym co było i wracac mi tu :)
Takie sytuacje sa niestety nieuniknione duzo ludzi duzo zdań ;)

Vivienka Macy oj wam tez ten czas zasowa :)

Ja tez bym sie na grzyby wybrala ale u nas w hh ciezko taki lat znalesc gdzie mozna zbierac ;/
Wszystko pod ochroną.
 
reklama
Piranha, chętnie przyjmę każdą ilość. Nawet wirtulanie. :-) Co do suwaczka - chyba dość późno się tu pochwaliłam, może dlatego. Mnie się ciągnie do tego 12 tygodnia, ale wolę chyba na usg trochę poczekać, żeby dzidzia miała odpowiedni rozmiar.
Vivienka, wybiorę się, ale na razie nie miałam nawet kiedy. W zeszłym tygodniu ciągle biegałam, teraz jest podobnie. Dzisiaj spotkanie z nauczycielami w szkole, w czwartek jakaś kawa poranna i tak codziennie coś. Ubezpieczenie mamy prywatne, ale zwracają 80% wydatków. Zresztą, nie w tym rzecz. Musiałam znaleźć szpital, ale teraz już wiem nawet gdzie mam iść. Niestety, Europa to nie Azja i tu wszystko ciut inaczej. Trochę się jeszcze zagubiona czuję...
 
Witajcie dziewczyny, potrzebuje waszej pomocy, mam 4 testy- załączone zdjęcie- pierwszy od dołu z wczoraj ok godz 12, środkowy wczoraj godz 22 i następny dziś ok 7 (nie z nocnego moczu, wyczytałam że stężenie może być zbyt duże i mylne) i ostatni dziś ok 13,30 (jeszcze nie wysechł na 100% jak poprzednie wiec kolor najbardziej intensywny ale wydaje mi sie ze bedzie tak samo jak przedostatni), pobolewa mnie od wczorajszego wieczora brzuch a raczej tak ćmi ale nie na tyle żeby jednoznacznie stwierdzić kiedy nastąpiła owulacja, bądź nastąpi tego nie wiem, od kiedy mam liczyć te 12h? błagam was podpowiedzcie jak sie zachować bo nie wiem?
 

Załączniki

  • testy.jpg
    testy.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 52
Ana87 Cos wiem o podejsciu lekarzy państwowych...szkoda gadać. Najwazniejsze ze dzidzia zdrowa :) W dalszym ciągu będę trzymać żeby była to córeczka &&&&& U mnie w 15tyg dziecko było 1,5 tyg starsze niz według ostatniej @.


Nuusia Zmień mój termin wrześniowej @ na 15-tego ( choc moze i zawitać 13 ;) )


Vivienka Dobrze że to sie wszystko szczesliwie skonczyło :) Najwazniejsze że wszystko w porzadku :) A u mnie prócz apetytu i mdłości po słodkim ( tłumacze to szokiem dietetycznym haha ) to nic mi nie jest ;) No i mega nerwowa jestem-czyli tez norma ;) Wczoraj pobolewało podbrzusze , dzis dopiero 3 dni po owulacji to za wcześnie na cokolwiek ;)
Ale byłam u lekarza bo miał zobaczyc czy pecherzyk na pewno pękł, już ściagnełam buty ( szczęście że paska nie odpiełam ) , a On gada- no to jak Pani sie wydaje ze w sobote pękł, to tylko zgłosić sie do konsultacji hematologicznej wpiszemy w karte , i walczymy dalej.do widzenia . Mówie ze po lemattcie mi testosteron wzrós dużo a on gada- to w sumie dobrze, testosteron jest dobrym objawem płodności . Dziękuje i widzimy się po urlopie. No dało mi jak w pysk. Nie wiem po co tyle czekałam tam. Obiecałam że nie będę testować wcześniej niż w terminie @- zawsze tak robię, ale kończy mi się Duphaston w 8dpo i zatestuje w 9 dniu,czy coś jest, jesli nie ma to te dwa dni wezme luteine zeby dobić do 10dni i koniec.

Ola Dla mnie ten pierwszy od góry byłby juz pozytywny na tych testach, mozna powtorzyc za jakies 2-3 godzinki, ale jest bardzo blisko pozytywu jak nie pozytywny :) Teraz czekaj na owulacje - ja czuje kiedy mam - ból rozlewajacy się, kłucie, ciagnięcie, nie mogę siedzieć, i ciazko mi nawet siusiu zrobic. Od tego bólu odlicz 12godzin i działaj :) A jesli nie czujesz kompletnie nic jak pecherzych peka to moze byc trudno idealnie w 0+12 sie wstrzelić
 
Ostatnia edycja:
...Ola Dla mnie ten pierwszy od góry byłby juz pozytywny na tych testach, mozna powtorzyc za jakies 2-3 godzinki, ale jest bardzo blisko pozytywu jak nie pozytywny :) Teraz czekaj na owulacje - ja czuje kiedy mam - ból rozlewajacy się, kłucie, ciagnięcie, nie mogę siedzieć, i ciazko mi nawet siusiu zrobic. Od tego bólu odlicz 12godzin i działaj :) A jesli nie czujesz kompletnie nic jak pecherzych peka to moze byc trudno idealnie w 0+12 sie wstrzelić
właśnie sama nie wiem ile jeszcze czekać, powtórzę test po 15 może sie coś zmieni i nie wiem czy przytulanie po południu czy wieczorem, zawsze mam pod górke ;-)
 
Ostatnia edycja:
Piranha , Nuuśka dziękuję !!!!!!!!!!!!

Matik
bardzo mi się nie spodobało to co napisałaś !!! Nie będę tego komentować tak jakbym chciała choć aż ręka mnie świerzbi !!!! W życiu bym się nie spodziewała że oskarżysz nas o swoje wczorajsze złe samopoczucie !!! Ale jak widać nawet sympatyczna osoba może okazać się ...........!. Nigdy nie wiemy na ile ktoś się kamufluje !!! Na ile kłamie i przedstawia się w innym świetle !!!
Ja nie zniknę z tego wątku za to co teraz napisałam ... mam odwagę to napisać i mam odwagę zostać bo wiem że nikogo NIGDY nie obraziłam !!! Wypowiedziałam swoje zdanie i TYLE !!!!!!
A wiesz co boli najbardziej !!! Że nie raz włączałam komputer żeby zobaczyć czy masz dwie kreski ... cieszyłam się razem z Tobą ( szczerze ) i dostałam kopa w dooooooooopę !!!
Ale ja taka jestem - szczera i niekiedy niestety przekonuję się o tym że nie warto !!!!!!!!!
Życzę Ci z całego serca ( choć pewnie w to nie uwierzysz ) zdrowej i spokojnej ciąży i ślicznej córci !!!!

I proszę ...nie komentuj już moich postów ... nie pisz "Wy" ...pisz konkretnie ...ale nie do mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I o to samo proszę Darię .... nie chcę wdawać się w niepotrzebne dialogi !!! Udawaj że mnie nie znasz !!!!!!!!


I zapomniałabym ... byłam na wizycie ... akcje nocne utwierdziły mnie w fakcie że trzeba iśc sprawdzić czy wsio ok !!! Dostałam końską dawkę magnezu ( ale nie przyciągam - spokojnie :-)) i w sumie wszystko jest ok !!! Szyjka ładna-nic się nie dzieje ale przyplątała mi się infekcja pęcherza i musze się podleczyć !!! Kropek ma się dobrze !!! I pewnie wiele z Was się zastanawia ... zna płeć czy nie !!??? A znam .... widziałam siusiaka i jajcęta !!!
Dziękuję dziewczyny za wszystko !!! Za Waszą obecność i w ogóle !!! Jesteście rewelacyjne !!!
Dziękuję za wszystkie Wasze posty pozytywne i te sprowadzające mnie do pionu !!! I proszę ...nie zmieniajcie się !!!!

Dla wszystkich które mają ochotkę łapać ślę
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 
Ostatnia edycja:
Dorciu, ale się cieszę! Bardzo, bardzo. To wychyle rano szklaneczke soku za jajeczka! Resztę olej. To granie na emocjach. Cmokam mocno.
 
Dorcia czekałam na Twojego posta. Strasznie się cieszę i gratuluję :-D A mówiłam że moje przeczucia się sprawdza. No w końcu przełamałaś złą passę na tym forum. A fluidków nie łapię (i nigdy nie łapałam bo wiedziałam że niebieskie).:tak: Teraz możesz na spokojnie kompletować niebieską wyprawkę dla swojego synka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry