reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

martka83 - muszę Cie zmartwić, ale musi samo przejść. A nie, zaraz. Po 2 tyg. meczarni dostałam czopki przeciw wymiotom.Ale są na receptę, Torecan czopki 6,5 mg. Zostało mi 1 opak., mogę Ci wysłać. Jeśli chcesz, to napisz na priv adres. :)
 
reklama
Witam dziewczyny, ja po wizycie w klinice, miala byc niby kontrola po transferze, a ogolnie nie bylo prawie nic tylko pregnyl mi podali,niby na lepsze ewentualne zagniezdzenie zarodka.
Kurna a ja w glowe od soboty czyli od transferu zachodzilam bo sie zastanawialam po co ta kontrola i zastrzyk.
Jestem zla bo taki zastrzyk ja sobie przed punkcja sama musialam zrobic i nikt do kliniki nie kazal mi przylatywac.
Kurcze zaczyna mnie brzuch w dole brzucha ciagnac, pobolewac jak na malpe, boje sie ze bedzie za chwile pozamiatane.
 
LUTY:

10: aniolkowamama - usg :-)
11: Edenlayn - kontrola szyjki + położna
11: Bety72 - badanie progesteronu
12: Hess - wizyta u ginki prowadzącej ciążę
15: moniusia_ - wizyta stymulacyjna
15: Ewa651 - usg Kropków :-)
15: Emenems - kontrola wagi u Em :)
16: Bety72 - MEGA, WYPASIONA BETA!!! :-) <3
19: Edenlayn - kontrola szyjki + usg
22: aniolkowamama - prenatalne :-)
22: Nova-2016 - wizyta kontrolna przed transferem :-)
23: Hess - usg prenatalne (w abonamencie)
24: annemarie - wizyta w nowej klinice :-)
24: Edenlayn - badania prenatalne
26: Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)

yplocka1 - początek stymulacji
inka26 - początek stymulacji


MARZEC:

10: Edenlayn - termin CC :-)
Kochana możesz mnie wpisać na 15 TRANSFER; )))
 
Wczoraj po wizycie i po rozmowie ze swoją gin.jeśli teraz się nie uda robimy od początku stymulacje i pobieramy komórki,przy okazji odmrozimy 2 pozostałe i je też zaplodnimy. Zapewniają mnie ze do czerwca na pewno zdążymy. Tylko będziemy musieli trochę badań zrobić. Invimed środki chyba jeszcze ma bo wczoraj dzwoniła do mojej gin.jakaś pacjenta i słyszałam jak mówiła że w Białymstoku zakończyła ivf i przenosi się do Wrocławia,
 
hejka . dzwoniłam do doktorka, kazał odstawić progesteron i miesiąc przerwy :/ mam zadzwonić jak dostane następną @.
 
reklama
Do góry