reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dzięki dziewczyny za wsparcie ;) Nie byłam nastawiona na to, że uda się już za pierwszym razem, ale kiedy pierwszy raz w życiu zobaczyłam DWIE kreski... z resztą same wiecie jak można się czuć ... ale to nie koniec historii ! miesiąc na zebranie sił do dalszej walki jest cholernie ciężko, ale damy radę !!!
 
Natula przykro mi :)

Zakręcona to za chybko z 2 dniowymi zaczekala bym co najmniej do 10 dpt. Jutro moze jeszcze nie wyjsc i bedziesz sie niepotrzebnie stresować.
 
reklama
Hehe aż sama w to nie wierzę:) pytalam pani embriolog ile statystycznie dotrwa do blastocysty, mówiła ze powinno około 40%, wtedy faktycznie byłabym niezle obstawiona, co rok to prorok ;););)
Hej,Martka ja miałam 23 jajeczka czego 14 zarodków a teraz mam 2 w brzuszku i dwa zamrożone także ilość nie znaczy zawsze jakość ale trzymam za Ciebie mocno kciuki☺
 
Do góry